У Володимир-Волинському районі інспектуватимуть пандуси
Голова Володимир-Волинської РДА Юрій Михалець доручив перевірити відповідність вже побудованих пандусів технічним умовам та забезпечити їх будівництво біля об\'єктів соціально-культурної галузі, де вони відсутні. Про це 26 серпня повідомляють «Волинські Новини».
Як ідеться у повідомленні сайту місцевої РДА, під час оперативки у голови адміністрації Юрія Михальця було заслухано інформацію начальника райуправління праці та соціального захисту населення Людмили Боярин про хід виконання у районі програми безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об\'єктів житлового та громадського призначення.
За інформацією, в районі проживає майже півтори тисячі неповносправних громадян (49 візочників), із них 118 – дітей. Юрій Михалець доручив перевірити відповідність вже побудованих пандусів технічним умовам та забезпечити їх будівництво біля об\'єктів соціально-культурної галузі, де вони відсутні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як ідеться у повідомленні сайту місцевої РДА, під час оперативки у голови адміністрації Юрія Михальця було заслухано інформацію начальника райуправління праці та соціального захисту населення Людмили Боярин про хід виконання у районі програми безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об\'єктів житлового та громадського призначення.
За інформацією, в районі проживає майже півтори тисячі неповносправних громадян (49 візочників), із них 118 – дітей. Юрій Михалець доручив перевірити відповідність вже побудованих пандусів технічним умовам та забезпечити їх будівництво біля об\'єктів соціально-культурної галузі, де вони відсутні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.