У селі Турівка Володимир-Волинського району немає медика
![](/resize/450x627/r/files/news/2008/10-23/2455-1u.jpg)
Перший заступник голови Володимир-Волинської РДА Юрій Динько провів виїзний прийом громадян в селі Турівка. Про це 23 жовтня повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт Володимир-Волинської РДА, на прийомі піднімалися питання відсутності медичного працівника в населеному пункті, щодо надання субсидій на тверде паливо, ремонту дороги до села Заболоття та забезпечення підвезення школярів до Стенжаричівської ЗОШ, порушувалися невирішені земельні питання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт Володимир-Волинської РДА, на прийомі піднімалися питання відсутності медичного працівника в населеному пункті, щодо надання субсидій на тверде паливо, ремонту дороги до села Заболоття та забезпечення підвезення школярів до Стенжаричівської ЗОШ, порушувалися невирішені земельні питання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.