У пункті пропуску «Устилуг – Зосін» впорядкують проїзд транспорту
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/10-17/2287-1u.jpg)
На виїзній службовій нараді в Устилузі, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Василь Дмитрук, розглядалося питання про впорядкування проїзду транспортних засобів через державний кордон у межах пункту пропуску «Устилуг – Зосін», – повідомляють 17 жовтня «Волинські Новини».
Як інформує офіційний сайт Волинської ОДА, у нараді брали участь голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Юрій Михалець, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олександр Радощук, Устилузький міський голова Віктор Поліщук, керівники правоохоронних органів та прикордонного загону.
Після всебічного аналізу ситуації, що склалася в межах пункту пропуску «Устилуг – Зосін», заступник голови обласної державної адміністрації Василь Дмитрук визначив конкретні напрямки спільних дій прикордонників, усіх правоохоронних органів, місцевої влади та громадськості з метою вирішення спірних питань, усунення наявних недоліків та прорахунків і забезпечення ефективного пропуску транспорту через державний кордон на цій важливій ділянці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує офіційний сайт Волинської ОДА, у нараді брали участь голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Юрій Михалець, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олександр Радощук, Устилузький міський голова Віктор Поліщук, керівники правоохоронних органів та прикордонного загону.
Після всебічного аналізу ситуації, що склалася в межах пункту пропуску «Устилуг – Зосін», заступник голови обласної державної адміністрації Василь Дмитрук визначив конкретні напрямки спільних дій прикордонників, усіх правоохоронних органів, місцевої влади та громадськості з метою вирішення спірних питань, усунення наявних недоліків та прорахунків і забезпечення ефективного пропуску транспорту через державний кордон на цій важливій ділянці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.