У Нововолинську відібрали квартиру в сироти?
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/10-28/2598-1u.jpg)
Міська влада Нововолинська забрала у Наталії Гасанової квартиру, яка дісталася їй у спадщину. Про це вона розповіла на особистому прийомі у заступника голови Волинської ОДА Василя Дмитрука, – повідомляє 28 жовтня репортер «Волинських Новин».
За словами Наталії Гасанової, однокімнатна кватира у гуртожитку від Цегельного заводу приватизували її батьки. Мати померла вісім років тому і разом з тим, як зазначила жінка, зникли всі документи, які підтверджували право власності на це помешкання.
Як розповіла пані Гасанова, вона виховувалася в інтернаті через зловживання батьками спиртного, однак квартиру повинна була б отримати як спадщину. Та міська влада, за словами жінки, заселила туди інших людей, а «ні в місцевому ЖКГ, ні у паспортному столі документів про право власності на житло немає».
«Живу я тепер у гуртожитку від педагогічного училища уже рік, хоча обіцяли, що проблема вирішиться упродовж місяця», – бідкається пані Гасанова. Як вона розповіла, кімнату, де вона нині проживає, вона отримала завдяки сприянню волинського прокурора Андрія Гіля.
«Замість моєї квартири мені пропонують то хатку в лісі, то будинок у селі, який уже розвалюється. А міський голова Нововолинська каже, що він не міг забрати квартири у сироти, однак на документах, які дозволяють мешкати у цій квартирі іншим людям, стоїть його підпис. Однак, як говорять у мерії, вони свою провину визнають», – розповіла пані Гасанова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами Наталії Гасанової, однокімнатна кватира у гуртожитку від Цегельного заводу приватизували її батьки. Мати померла вісім років тому і разом з тим, як зазначила жінка, зникли всі документи, які підтверджували право власності на це помешкання.
Як розповіла пані Гасанова, вона виховувалася в інтернаті через зловживання батьками спиртного, однак квартиру повинна була б отримати як спадщину. Та міська влада, за словами жінки, заселила туди інших людей, а «ні в місцевому ЖКГ, ні у паспортному столі документів про право власності на житло немає».
«Живу я тепер у гуртожитку від педагогічного училища уже рік, хоча обіцяли, що проблема вирішиться упродовж місяця», – бідкається пані Гасанова. Як вона розповіла, кімнату, де вона нині проживає, вона отримала завдяки сприянню волинського прокурора Андрія Гіля.
«Замість моєї квартири мені пропонують то хатку в лісі, то будинок у селі, який уже розвалюється. А міський голова Нововолинська каже, що він не міг забрати квартири у сироти, однак на документах, які дозволяють мешкати у цій квартирі іншим людям, стоїть його підпис. Однак, як говорять у мерії, вони свою провину визнають», – розповіла пані Гасанова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722831851)
волинянин
Показати IP
4 Серпня 2016 19:29
панове журналісти візьміть будьласка тему на контроль і проінформуйте як пан Гунчик вирішить таке питання. цікаво було б побачити коментар новопризначеного прокурора області - за свідченням його екс колег - чуйна та фахова ЛЮДИНА
Знову за ґрати: на Волині судили жінку, яка п’яною залізла в чужий будинок і вкрала велосипед![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
На Волині на півтора місяця заборонять ловити раків
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Судили за інцидент на дорозі: у Луцьку чоловік вдарив кулаком в обличчя водія, бо заблокував дорогу і не пропускав автівки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
Місячний ковчег? Вчені хочуть відправити на Місяць «капсулу» зі зразками рідкісних видів
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
5 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день устриць та світовий рекорд Сергія Бубки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Китаї цьогоріч кількість домашніх тварин перевищить кількість дітей
4 Серпня 2024 23:31
4 Серпня 2024 23:31
П'ята судимість: у Луцьку чоловіка посадили за крадіжку монітора з лікарні
4 Серпня 2024 23:02
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 23:02
Понад 200 пляшок самогону та бочка спирту: у Луцьку оштрафували чоловіка, який виготовляв алкоголь![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
Рік умовного та понад 156 тисяч штрафу: волинянина покарали за риболовлю в нацпарку![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
На війні загинув військовий з Волині Олексій Додік
4 Серпня 2024 21:36
4 Серпня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.