У Луцьку фонтани схожі на сміттєві баки
![](/files/news/2008/09-04/1189-1u.jpg)
У фонтанах міста Луцька можна побачити різноманітне сміття: пивні корки, пляшки і навіть прапори. Про це 3 вересня повідомляє репортер «Волинських Новин».
У обласному центрі Волині функціонує п’ять фонтанів. Всі вони розташовані у зелених зонах відпочинку. Однак, вони схожі на сміттєбаки: скляні розбиті пляшки, алюмінієві банки, корки, папір – це далеко не весь перелік того, що там є.
А у фонтані, поблизу кінотеатру «Промінь», плаває прапор, яким прикрашали місто під час свят. На запитання, чим зумовлений такий стан, більшість відпочиваючих відповіли, що причиною є низька культура поведінки у суспільстві. Та найбільше, на думку опитуваних, грішать молоді люди.
Пролунали також думки, що причиною такого стану є незадовільна робота комунспецслужб, які проводять роботу очистку цих споруд. Зазвичай збір сміття проводиться перед початком та на завершення сезону роботи фонтанів, або ж під час їхнього ремонту, що не є нормою.
Така ситуація лучан не влаштовує, оскільки дуже часто у фонтанах купаються діти, які через сміття можуть отримати ушкодження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У обласному центрі Волині функціонує п’ять фонтанів. Всі вони розташовані у зелених зонах відпочинку. Однак, вони схожі на сміттєбаки: скляні розбиті пляшки, алюмінієві банки, корки, папір – це далеко не весь перелік того, що там є.
А у фонтані, поблизу кінотеатру «Промінь», плаває прапор, яким прикрашали місто під час свят. На запитання, чим зумовлений такий стан, більшість відпочиваючих відповіли, що причиною є низька культура поведінки у суспільстві. Та найбільше, на думку опитуваних, грішать молоді люди.
Пролунали також думки, що причиною такого стану є незадовільна робота комунспецслужб, які проводять роботу очистку цих споруд. Зазвичай збір сміття проводиться перед початком та на завершення сезону роботи фонтанів, або ж під час їхнього ремонту, що не є нормою.
Така ситуація лучан не влаштовує, оскільки дуже часто у фонтанах купаються діти, які через сміття можуть отримати ушкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721194067)
Анонім
Показати IP
4 Вересня 2008 13:35
це ж треба, всі нарікають на низьку культуру поведінки і переймаються дитячими травмами, а прапора ніхто не витяг.
Алсо, пруфпік вонтед.
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.