USD 41.60 42.00
  • USD 41.60 42.00
  • EUR 41.75 42.00
  • PLN 10.20 10.38

У Луцьку думали над феноменом Богдана-Ігора Антонича

5 Жовтня 2009 16:03

Літературно-музичний вечір з нагоди 100-річчя народження львівського літератора Богдана-Ігоря Антонича відбувся у читальному залі Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Західмав назву «Осягаючи феномен Богдана-Ігоря Антонича». Про це 5 жовтня інформує репортер «Волинських Новин».
Яскравим моментом вечору став виступ учениці 5 класу музичної школи №1 Загозди Дарини, яка у минулому році стала лауреаткою обласного конкурсу скрипалів та дипломантом відповідного міжнародного конкурсу у Польщі.
До організації долучився й Інститут філології і журналістики ВНУ. Студенти розповіли про письменника, зачитали його твори та спогади про нього його знаменитих сучасників.
Довідково:
Богдан-Ігор Антонич — український поет, прозаїк, перекладач, літературознавець. Народився 5 жовтня 1909 року, помер 6 липня 1937 року. Через офіційну заборону ширше знаний лише з середини 1960-х. Справив значний вплив на сучасну українську поезію. Його твори відрізняє філософська лірика, релігійні, космічні мотиви, відгомін лемківського фольклору і поганської символіки; впливи Омара Хайяма та В. Вітмена.
 
Виступав з доповідями про українську та інші літератури; робив переклади; писав рецензії; на сторінках преси сперечався про політичні та громадські справи; публікував сатиричні фейлетони та пародії, в яких виявив гостру дотепність, проводив редакторську діяльність, малював, грав на скрипці, компонував музику, і мріяв бути композитором. Помер Антонич на двадцять восьмому році життя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus