У Луцьку - 2,3 тисячі випускників
![](/resize/450x324/r/files/news/2008/06-02/64-1u.jpg)
Як повідомили «Волинським новинам» 2 червня в ІАЦ «Луцьк», за шкільні парти на свій останній урок сіли 2300 випускників Луцька. Навчальний рік, що минув, для луцьких шкіл був досить успішним. Більшість випускників, які претендують на особливі відзнаки - золоті та срібні медалі, вже підтвердили свої високі знання на незалежному зовнішньому тестуванні.
Луцький міський голова Богдан Шиба відвідав свято останнього дзвоника у загальноосвітній школі №15. Учням цієї школи - переможцям міських та обласних олімпіад - градоначальник вручив почесні грамоти та побажав подальших успіхів не тільки у навчанні, а й житті.
Звертаючись до присутніх, міський голова подякував випускникам за наполегливе ставлення до навчання, а батькам і вчителям за підтримку і розуміння покоління, яке у недалекому майбутньому має шанс ухвалювати доленосні рішення не тільки для міста, а й держави.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.