У Ковелі розпочалося реформування ЖКГ?
![](/files/news/2009/02-13/4976-1u.jpg)
Бригада спеціалістів міських комунальних служб Ковеля вивчає стан внутрішньобудинкових водо- та тепломереж. Необхідність таких дій зумовлена заходами з реформування комунального господарства міста. Про це 13 лютого інформують «Волинські Новини».
Відповідно до рішення виконавчого комітету, повідомили у Ковельській міськраді, з 1 квітня нинішнього року внутрішньобудинкові системи будуть обслуговувати не житлово-комунальні підприємства, а управління водопровідно-каналізаційного господарства (мережі холодного водопостачання і водовідведення) та ПТМ «Ковельтепло» (мережі теплопостачання та гарячої води).
За РЖКП залишаються послуги з утримання будинків та прибудинкових територій: прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів. Зміни передбачають коригування тарифів на житлово-комунальні послуги.
У зв’язку зі зменшенням обсягів робіт у РЖКП на розгляд сесії міської ради планується внести питання про їх об’єднання в одне комунальне підприємство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідно до рішення виконавчого комітету, повідомили у Ковельській міськраді, з 1 квітня нинішнього року внутрішньобудинкові системи будуть обслуговувати не житлово-комунальні підприємства, а управління водопровідно-каналізаційного господарства (мережі холодного водопостачання і водовідведення) та ПТМ «Ковельтепло» (мережі теплопостачання та гарячої води).
За РЖКП залишаються послуги з утримання будинків та прибудинкових територій: прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів. Зміни передбачають коригування тарифів на житлово-комунальні послуги.
У зв’язку зі зменшенням обсягів робіт у РЖКП на розгляд сесії міської ради планується внести питання про їх об’єднання в одне комунальне підприємство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.