У Луцьку заборонили продавати каву «з собою»
Задля посилення протиепідемічного режиму, на час оголошеного карантину, усі заклади торгівлі в Луцьку зобов'язані припинити приготування і реалізацію кавових та інших напоїв.
Про це повідомляють на сторінці муніципальної варти Луцька у фейсбуці.
«Лучани, будьте свідомі, бережіть своє життя та життя інших людей.
Сподіваємось на розуміння та віримо, що лише завдяки спільним зусиллям ми разом зможемо зупинити поширення коронавірусу територією міста!» - йдеться у повідомленні.
Також через небезпеку контакту з великою кількістю покупців та поширення коронавірусу магазини закликають не торгувати нефасованими продуктами, такими як хліб, овочі, фрукти тощо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 17

Варус
Показати IP
28 Березня 2020 13:31
Нічого не роблять тільки все забороняють

Вай вай до Варус
Показати IP
28 Березня 2020 20:33
Так не вміють більш нічого.

Вік
Показати IP
28 Березня 2020 13:33
Кава яким бля боком до віруса?

Ввв
Показати IP
28 Березня 2020 14:21
Як шмурдякі продавати то нормально...а каву то ні

Андрій
Показати IP
28 Березня 2020 14:24
Після цих всіх заборон, дрібному бізнесу буде гайка. Або довго будуть розгрібати наслідки даного вірусу. Або, можливо, це все і робиться для того, щоб "під шумок" епідемії, завалити дрібний бізнес взагалі.

Ви просто до Андрій
Показати IP
28 Березня 2020 20:35
Ви просто не уявляєте які зараз виручки у сільпо, атб і інших. Який там малий бізнес, ви про що?

SVV
Показати IP
28 Березня 2020 14:32
Який це придумав? Каву робить кавомат, в окремі стаканчики.

Отакої
Показати IP
28 Березня 2020 14:43
Ми навчились ламати,руйнувати і забороняти.Все.

Домна
Показати IP
28 Березня 2020 14:57
ВЧОРА В СПАРІ НА СОБОРНОСТІ ЛЕЖАЛИ ДРАЖЕ АРАХІСУ ВАГОВЕ НА ПОЛИЦІ НЕ ЗАКРИТЕ НІЧИМ І НЕ ФАСОВАНЕ

Негайно до Домна
Показати IP
28 Березня 2020 20:36
Негайно забопонити і спари і драже!

11
Показати IP
28 Березня 2020 15:23
На Соборності зупинка 26 школа продають без проблем. Пацан навіть без распіратора((

Варус
Показати IP
28 Березня 2020 15:38
Бо кава гаряча може вбити вірус

А реально до Варус
Показати IP
28 Березня 2020 18:02
Коронавірус гине при температурі 50 грд через 15 хвилин, якщо температура більша то ще скоріше.

Олександр
Показати IP
28 Березня 2020 20:17
Не має до чого зачипитися? Краще займались дійсно важливими протедіями вірусу. Перед тим як щось робити, спочатку питайте у лікарів.

Так роблять до Олександр
Показати IP
28 Березня 2020 20:37
Зробили дефіцит масок.

Андрій
Показати IP
29 Березня 2020 11:21
а хто заборонив де можна почитати нормативно правовий акт? щоб правильно виконувати його?

ДЖЕК
Показати IP
29 Березня 2020 18:59
ХТО ЦЕ ЗАБОРОНИВ І ЗГІДНО ЯКОГО НОРМАТИВНОГО АКТУ???НІЯКИХ ПОПРАВОК НЕ БУЛО!ЦЕ ЧИСТО МЄНТИ НАЇЖДАЮТЬ НА ДЕЯКІ ТОЧКИ ЯКІ НЕ ПЛАТЯТЬ.
Села із золотими дорогами: як голова громади біля Луцька з посібниками «нагріли руки» на ремонтах
Сьогодні 20:21

Сьогодні 20:21
Хто і чому присягав у Луцьку чотириста років тому
Сьогодні 19:23

Сьогодні 19:23
Китай відправив офіцерів до України для спостереження за російською тактикою війни, – розвідка США
Сьогодні 18:07
Сьогодні 18:07
У лікарні зупинилося серце майора з Волині Ігоря Подолянчука
Сьогодні 17:19
Сьогодні 17:19
У Луцьку на Соборності велосипедист збив жінку. Оновлено
Сьогодні 16:21

Сьогодні 16:21