Троє волинян травмувались у ДТП на Рівненщині
![](/resize/450x300/r/files/news/2008/10-24/2514-1u.jpg)
Аудi-100 та Рено-Премiум зіткнулись учора в селищі міського типу Клевань, Рівненського району. Про це 24 жовтня повідомляють «Волинські Новини».
За інформацією прес-служби УДАІ УМВС України в Рівненській області, водій Аудi-100 45-річний Володимир, житель міста Володимира-Волинського Волинської області, рухався з боку Рівного в напрямку Луцька. Він не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем Рено-Премiум.
Останнім керував 54-річний Леонiд, житель села Липини Луцького району Волинської областi. Він рухався назустріч. Внаслідок ДТП водія Ауді-100з черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, переломом кiсток тазу госпіталізували у травматологiчне вiддiлення Клеванської ЦРЛ.
Туди ж потрапила 22-річна Ірина, пасажирка Ауді, жителька міста Володимира-Волинського, з черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та 33-річний Олександр, пасажир Ауді, житель міста Володимира-Волинського, з черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.