USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Трамп підвищив тарифи для Китаю до 125% і ввів 90-денну паузу для решти країн

9 Квітня 2025 21:10
Президент США Дональд Трамп підвищив мита на товари з Китаю до 125%. США також вводять 90-денну паузу до взаємних та 10% тарифів.

Про це Трамп повідомив у своїй соцмережі Truth Social, пише Громадське.

Мита для Китаю тепер становитимуть 125% і, як заявив Трамп, «набудуть чинності негайно. Він пояснив, що ухвалив таке рішення через «відсутність поваги, яку Китай показав щодо світових ринків».

Читати ще: Торгова війна набирає обертів: Китай вводить 84% мита на американські товари

Президент США також повідомив, що понад 75 країн звернулися до США для обговорення питань щодо торгівлі, торгівельних бар’єрів та мит.

І оскільки ці країни не вжили жодних заходів у відповідь проти Сполучених Штатів, Трамп дозволив 90-денну паузу та суттєво знижені мита у 10%.

Президент США Дональд Трамп 2 квітня заявив, що накладе взаємні мита на товари з усіх країн світу розміром 10%. Він також анонсував запровадження значно вищих додаткових податків для деяких країн – 34% для Китаю та 20% для Європейського Союзу.

Читати ще: Трамп оголосив світу торговельну війну: перші наслідки

Після того, як Китай відповів США власними 34-відсотковими митами, Трамп оголосив про ще більші тарифи на китайський імпорт, який досягне 104%.

У відповідь на глобальні мита фондові ринки по всьому світу продемонстрували значне падіння. Крім того, Зокрема, до найнижчого рівня за майже чотири роки у США впали ціни на нафту, тимчасово опустившись нижче за 60 доларів за барель. На тлі цього американський президент закликав своїх громадян «бути сильними й терплячими».

Український імпорт теж зазнав мит розміром 10%.

У Міністерстві економіки України казали, що є шанси домовитись зі США про інші умови торгівлі, а міністерка Юлія Свириденко запевняла, що мито від США не вплине на курс валют чи ціни на продукти в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 1
Оригінал Показати IP 10 Квітня 2025 13:59
ТРАМП КАЖЕ, ЩО ВСІ ЛІДЕРИ ДЕРЖАВ ХОЧУТЬ ПОЦІЛУВАТИ ЙОГО В ДУПУ....

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus