Томенку однаково, яка політорієнтація у Шиби
![](/files/news/2008/07-07/282-1u.jpg)
Народний депутат України Микола Томенко продовжуватиме співпрацю з Луцьким головою Богданом Шибою. Під час брифінгу в Луцьку пан Томенко зазначив, що вихід голови з Волинської організації «Батьківщина» ніяк не вплинув на їхні робочі стосунки. Про це інформує 7 липня репортер «Волинських Новин».
Микола Томенко нормально сприйняв рішення пана Шиби припинити членство у ВО «Батьківщина». За словами нардепа, кожен має право на власний політичний вибір.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Микола Томенко нормально сприйняв рішення пана Шиби припинити членство у ВО «Батьківщина». За словами нардепа, кожен має право на власний політичний вибір.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.