Тепер і Луцьк має свою пошукову систему
![](/files/news/2008/08-04/608-1u.jpg)
Нещодавно у глобальній мережі Інтернет з’явився новий ресурс, який комплексно презентує користувачам Луцьк та підприємства, що працюють у місті. По суті, це є зменшений аналог пошукової системи за регіональною ознакою, – повідомляють 3 липня «Волинські Новини».
Система містить в собі інформаційну базу підприємств Луцька, пошук по якій здійснюється як за тематичними ознаками, так і словами, назвами чи цифрами. Як стверджують фахівці, ця мініатюрна модель пошукової системи, яка, до речі, є складовою пошуковика Google, дає змогу одним «кліком» за кілька секунд відшукати потрібне підприємство.
Технічно пошук в Google виводить користувачів на персональні cторінки підприємств на ресурсі Візитка.Луцьк.UA, таким чином генеруючи для підприємств потік цільових клієнтів. Система передбачає розміщення повноцінної інформації про підприємство у вигляді віртуальної візитки, котра містить контактну інформацію, логотип, опис діяльності, рубрикатор, галерею, а також розміщення на бізнес-карті Луцька.
Отож відтепер для українських користувачів всесвітньої мережі, 90 % яких найчастіше послуговуються пошуковою системою Google, бізнес Луцька в інформаційному плані став набагато доступнішим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Система містить в собі інформаційну базу підприємств Луцька, пошук по якій здійснюється як за тематичними ознаками, так і словами, назвами чи цифрами. Як стверджують фахівці, ця мініатюрна модель пошукової системи, яка, до речі, є складовою пошуковика Google, дає змогу одним «кліком» за кілька секунд відшукати потрібне підприємство.
Технічно пошук в Google виводить користувачів на персональні cторінки підприємств на ресурсі Візитка.Луцьк.UA, таким чином генеруючи для підприємств потік цільових клієнтів. Система передбачає розміщення повноцінної інформації про підприємство у вигляді віртуальної візитки, котра містить контактну інформацію, логотип, опис діяльності, рубрикатор, галерею, а також розміщення на бізнес-карті Луцька.
Отож відтепер для українських користувачів всесвітньої мережі, 90 % яких найчастіше послуговуються пошуковою системою Google, бізнес Луцька в інформаційному плані став набагато доступнішим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 6
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083126)
Snap_x
Показати IP
4 Серпня 2008 17:21
Дуже зручна пошукова система!!! Розробникам респект і уважуха!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083126)
Людмила
Показати IP
4 Серпня 2008 18:12
Прикольно - я свою фірму там знайшла, коли шукала в Gooogle :)
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083126)
Анонім
Показати IP
5 Серпня 2008 08:44
Людмило, окстісь, тож та "Візитка .Луцьк.Уа" ваше дитє...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083126)
Анонім
Показати IP
5 Серпня 2008 22:33
шось нагадує скриту рекламу... нехарашо так!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083126)
Анонім
Показати IP
11 Серпня 2008 20:02
Смерть плагіаторам!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083126)
Анонім
Показати IP
14 Серпня 2008 19:24
Плагіат!!!!!!!!!!!!!
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.