Світовий банк визнав Україну найбіднішою в Європі

За результатами 2019 року Україна є найбіднішою країною Європи.
Такі оновлені дані Світового банку, повідомив керівник приватного інвестиційного фонду в США Володимир Компанієць у фейсбуці.
За його словами, Україна показала найгірший результат вже за всіма трьома показниками.
Серед них критерій ВВП на душу населення: Україна $3 659,03, Молдова $4 498,52.
За ВВП на душу населення з врахуванням ПКС (паритету купівельної спроможності): Україна $13 341,2, Молдова $13 574,1.
ВВП на душу населення з врахуванням ПКС в постійних цінах 2017 року: Україна $12 810, Молдова $13 034.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 11

Локі
Показати IP
17 Липня 2020 16:21
ПравЄльной дорогой ідйом таваріщі

123
Показати IP
17 Липня 2020 16:30
Хоч в чомусь ми най...((

Степан (Крымчанин)
Показати IP
17 Липня 2020 17:15
Вообще то, обидно. Самая богатая республика в СССР.

Лучанин до Степан (Крымчанин)
Показати IP
17 Липня 2020 17:59
А ти криСчанін яким боком до України? Зрадників ніде не люблять.

Степан (Крымчанин) до Лучанин
Показати IP
17 Липня 2020 18:28
В Крыму более 60% семей имеют родственные связи с Украиной. Моя жена родом из Луцка. Я сам учился в школе №9. Больно и обидно смотреть на деградацию

Москаль до Лучанин
Показати IP
17 Липня 2020 20:29
Это правда. Только крымчане наши, а ты зрадив Украину!

Степан (Крымчанин) до Москаль
Показати IP
17 Липня 2020 21:02
Никогда не был гражданином Украины. В силу оседлости большинства украинцев вы не понимаете, что такое биография потомственного военнослужащего в СССР. За время учёбы я жил в 6 городах. В Луцке прожил всего 2 с половиной года. За свою биографию я жил и служил более 20 городах. Я принял присягу в 74 году в СССР. И всё. У меня только одна присяга. А у Вас, даже в руководстве города, есть человек который умудрился трижды принять присягу (СССР+РФ+Украина). В центре города у вас стоит памятник человеку который отрёкся от своих взглядов и перешёл на сторону Советской власти. За это и был подвергнут жёсткой критике со стороны украинских националистов. Один из самых непримиримых критиков Грушевского был ваш земляк Агатангел Крымский (крымский татарин).

Що тут скажеш...
Показати IP
17 Липня 2020 17:19
За результатами 2020 маємо всі шанси стати найбіднішими в світі

українець
Показати IP
17 Липня 2020 19:58
ЯКА ГАНЬБА ВСІМ президентам і урядам,які довели УКРАЇНУ до ТАКОГО визнання!!!

Ні
Показати IP
17 Липня 2020 20:42
Не ганьба.....

Ну і шо
Показати IP
17 Липня 2020 20:43
Зато ми 2 гі по смертності і по кількості мобільних телефонів!
Країни Балтії побоюються можливого припинення вогню в Україні – це збільшить загрозу від Росії, – FT
Сьогодні 15:12
Сьогодні 15:12
Луцьк приймає перший Всеукраїнський чемпіонат з пілонного спорту та повітряної акробатики. Фото
Сьогодні 14:44

Сьогодні 14:44