«Старти для всіх» у Луцьку зібрали лише їх учасників
![](/files/news/2008/09-14/1446-1u.jpg)
З нагоди Дня фізичної культури і спорту 13 вересня біля ротонди Центрального парку культури і відпочинку відбулося фізкультурно-спортивне свято. Та, на жаль, на кількагодинному дійстві були присутні лише його учасники й організатори, – інформує репортер «Волинських Новин».
Від імені міської влади привітати спортсменів із професійним святом прийшли заступник міського голови Луцька Анатолій Пархом’юк та директор департаменту молоді і спорту міськради Володимир Пащенко. Пану Пархом’юку випала приємна місія відзначити грамотами і грошовими винагородами спортсменів, тренерів, викладачі та вчителів фізичного виховання, представників ЗМІ, причетних до царини спорту. Сказала теплі слова юним колегам і учасниця Олімпійських ігор у Пекіні Надія Боровська. Також відбулися показові виступи спортивних колективів.
Учасниками змагань із бігу «Старти для всіх» стали школярі та учні навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які прийшли у парк попри досить холодну погоду. Усі вони дуже викладалися на дистанції. Та, на жаль, моральну підтримку мали лише від наставників та колег по командах. Глядачів цих змагань у парку не було.
До речі, діти, які неподалік від зоокуточка показували свою вправність у туристичному спорті, теж змагалися у «гордій самотності».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Від імені міської влади привітати спортсменів із професійним святом прийшли заступник міського голови Луцька Анатолій Пархом’юк та директор департаменту молоді і спорту міськради Володимир Пащенко. Пану Пархом’юку випала приємна місія відзначити грамотами і грошовими винагородами спортсменів, тренерів, викладачі та вчителів фізичного виховання, представників ЗМІ, причетних до царини спорту. Сказала теплі слова юним колегам і учасниця Олімпійських ігор у Пекіні Надія Боровська. Також відбулися показові виступи спортивних колективів.
Учасниками змагань із бігу «Старти для всіх» стали школярі та учні навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, які прийшли у парк попри досить холодну погоду. Усі вони дуже викладалися на дистанції. Та, на жаль, моральну підтримку мали лише від наставників та колег по командах. Глядачів цих змагань у парку не було.
До речі, діти, які неподалік від зоокуточка показували свою вправність у туристичному спорті, теж змагалися у «гордій самотності».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.