Шиба підписав розпорядження про початок опалювального сезону в Луцьку. ВІДЕО
![](/files/news/2008/10-07/1984-1u.jpg)
Сьогодні, 7 жовтня, Луцький міський голова Богдан Шиба підписав розпорядження про початок у Луцьку опалювального сезону. Про це під час апаратної наради зазначив градоначальник, - інформує репортер «Волинських Новин».
Як зазначив пан Шиба, згідно із законодавством тепло в Луцьку з’явиться 15 жовтня. Якщо ж упродовж кількох днів стоятиме холодна погода, то, незалежно від форми власності, усі суб’єкти теплоенергетики повинні розпочати підготовку до подачі тепла.
Як уточнив міський голова під час прес-конференції, опалення у лікарнях, школах і дитсадках включатиметься першочергово. Тому, швидше від усього, у цих закладах тепло з’явиться на кілька днів раніше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як зазначив пан Шиба, згідно із законодавством тепло в Луцьку з’явиться 15 жовтня. Якщо ж упродовж кількох днів стоятиме холодна погода, то, незалежно від форми власності, усі суб’єкти теплоенергетики повинні розпочати підготовку до подачі тепла.
Як уточнив міський голова під час прес-конференції, опалення у лікарнях, школах і дитсадках включатиметься першочергово. Тому, швидше від усього, у цих закладах тепло з’явиться на кілька днів раніше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083698)
Анонім
Показати IP
7 Жовтня 2008 16:17
нічого не чути!!! у вас є мікрофон? чому такий поганий звук? Шиба шось бубнить під ніс а толком не можна нічого почути
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083698)
Анонім
Показати IP
7 Жовтня 2008 19:10
О, знайома картина (правда кота вдома не маємо). Я дивуюся, як наші шановні можновладці ще по землі ходять, їх же ж люди проклинають на чім світ стоїть, за те, що вони з теплом і, взагалі, з ЖКГ роблять. Цікаво, і коли їх той "шляг" трафить? ;-)
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083698)
Анонім
Показати IP
20 Жовтня 2008 12:23
Оооо, моя кошечка!
а где, интересно, фотку сперли??
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083698)
Анонім
Показати IP
20 Жовтня 2008 12:27
Ой, моя кошечка!!!
Где, интересно, фотки сперли?
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.