Шацька рятувальна станція залишиться у Василя Столяра, але в оренді?
![](/files/news/2009/01-30/4655-1u.jpg)
З розгляду питання щодо шацької рятувальної станції можна зробити висновок, що конфліктуючі сторони в Волинській облраді прагнуть до порозуміння, – 30 січня повідомляє репортер «Волинських Новин».
Голова Волинської ОДА Микола Романюк під час розгляду питання про його звіт зазначив, що голова облради Анатолій Грицюк сам пропонує передати шацьку рятувальну станцію в оренду Василю Столяру.
Під час розгляду самого питання «Шацька рятувальна станція» начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради Інна Міщук зазначила, що потреба повторно розглядати питання виникла через протест прокурора, який сумнівається у правомірності прийняття попереднього рішення за фактичної відсутності кількох депутатів у залі. У свою чергу депутат облради Василь Столяр зачитав ухвалу Луцького міськрайонного суду. У ній призупиняється попереднє рішення Волиньради і забороняється проводити будь-які дії щодо шацької рятувальної станції.
Пані Міщук зазначила, що такої ухвали виконавчий апарат облради ще не отримав. Лідер фракції «Наша Україна» в облраді Сергій Слабенко запропонував зняти питання з розгляду сесії і вирішити його шляхом переговорів. «Я абсолютно не заперечую щодо договору оренди», – зазначив голова Волиньради Анатолій Грицюк. Він вважає, що пропозиція пана Слабенка тільки затягне вирішення питання, а прийняття рішення лише зафіксує факт, що станція в обласній комунальній власності. Депутат Володимир Гунчик також запропонував зняти питання з розгляду сесії.
Врешті за первісний запропонований проект рішення проголосувала меншість депутатів. Вони вирішили питання шацької рятувальної станції розглянути у робочому порядку. Що ж до питання протесту прокурора Волинської області Андрія Гіля на попереднє рішення облради «Про шацьку рятувальну станцію», то в результаті дискусій обранці громади краю не досягли згоди. Пропозиція підтримати протест, як і пропозиція відхилити його, не набрала достатньої кількості голосів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Голова Волинської ОДА Микола Романюк під час розгляду питання про його звіт зазначив, що голова облради Анатолій Грицюк сам пропонує передати шацьку рятувальну станцію в оренду Василю Столяру.
Під час розгляду самого питання «Шацька рятувальна станція» начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради Інна Міщук зазначила, що потреба повторно розглядати питання виникла через протест прокурора, який сумнівається у правомірності прийняття попереднього рішення за фактичної відсутності кількох депутатів у залі. У свою чергу депутат облради Василь Столяр зачитав ухвалу Луцького міськрайонного суду. У ній призупиняється попереднє рішення Волиньради і забороняється проводити будь-які дії щодо шацької рятувальної станції.
Пані Міщук зазначила, що такої ухвали виконавчий апарат облради ще не отримав. Лідер фракції «Наша Україна» в облраді Сергій Слабенко запропонував зняти питання з розгляду сесії і вирішити його шляхом переговорів. «Я абсолютно не заперечую щодо договору оренди», – зазначив голова Волиньради Анатолій Грицюк. Він вважає, що пропозиція пана Слабенка тільки затягне вирішення питання, а прийняття рішення лише зафіксує факт, що станція в обласній комунальній власності. Депутат Володимир Гунчик також запропонував зняти питання з розгляду сесії.
Врешті за первісний запропонований проект рішення проголосувала меншість депутатів. Вони вирішили питання шацької рятувальної станції розглянути у робочому порядку. Що ж до питання протесту прокурора Волинської області Андрія Гіля на попереднє рішення облради «Про шацьку рятувальну станцію», то в результаті дискусій обранці громади краю не досягли згоди. Пропозиція підтримати протест, як і пропозиція відхилити його, не набрала достатньої кількості голосів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.