Радіо БіБіСі: Один колгосп продає молока більше, ніж половина районів Волині
![](/resize/450x333/r/files/news/2009/02-05/4797-1u.jpg)
Як стало відомо з компетентних джерел, сільськогосподарське підприємство у Луцькому районі продає за добу 10 тонн молока. Про це повідомляють «Волинські Новини».
За інформацією джерел, це сільськогосподарське підприємство, розташоване у Луцькому районі, продає молока більше, аніж вісім районів області разом. Наприклад, у Камінь-Каширському районі на добу продають 100 кілограм молока, Ківерцівському – 800 кілограм, Любешівському – 200 кілограм.
Інформація радіо «Баба бабі сказала» може бути уточнена або спростована.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією джерел, це сільськогосподарське підприємство, розташоване у Луцькому районі, продає молока більше, аніж вісім районів області разом. Наприклад, у Камінь-Каширському районі на добу продають 100 кілограм молока, Ківерцівському – 800 кілограм, Любешівському – 200 кілограм.
Інформація радіо «Баба бабі сказала» може бути уточнена або спростована.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.