Прокуратура використовує конверти і печатки для фальсифікації?
![](/files/news/2008/07-25/435-1u.jpg)
Прокуратура займається фальсифікацією. Про це заявила член Волинської правозахисної групи Людмила Жукова під час зустрічі з громадськими організаціями і ЗМІ «Громадський контроль за діяльністю депутатів», – повідомляє 25 липня репортер «Волинських Новин».
За словами пані Жукової, прокуратура інколи повідомляє рішення про розгляд скарги листом у конверті. Це дозволяє поставити печатку «заднім» числом. Таким чином повідомлений не зможе оскаржити рішення прокуратури, оскільки минув відповідний термін. За законом же про такі речі повинні повідомляти особисто.
Людмила Жукова додала: якщо знадобиться, вона пред’явить «запізнілі» повідомлення рішень. Зазвичай на тих конвертах стоїть розпливчаста печатка, на якій або не можливо розгледіти дату, або ж вона написана прописом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами пані Жукової, прокуратура інколи повідомляє рішення про розгляд скарги листом у конверті. Це дозволяє поставити печатку «заднім» числом. Таким чином повідомлений не зможе оскаржити рішення прокуратури, оскільки минув відповідний термін. За законом же про такі речі повинні повідомляти особисто.
Людмила Жукова додала: якщо знадобиться, вона пред’явить «запізнілі» повідомлення рішень. Зазвичай на тих конвертах стоїть розпливчаста печатка, на якій або не можливо розгледіти дату, або ж вона написана прописом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.