Працівники луцького ЖКП вимагали автономії, зарплат і путівок
![](/files/news/2009/01-28/4593-1u.jpg)
Сьогодні, 28 січня, працівники ЖКП №6, зібравшись під стінами обласної ради й ОДА на Київському майдані у Луцьку, ставили свої підписи під зверненням до прокуратури, – інформує репортер «Волинських Новин».
У документі, за словами людей, які прийшли до головної адмінбудівлі Волині, є три основні вимоги: не допустити об’єднання із ЖПК №7, видати заборговану ще з жовтня зарплату та надавати їм оздоровчі путівки.
Окрім того, працівники ЖКП №6 обюрюються: вони змушені за власний кошт брати фіктивні довідки, що нібито пройшли медогляд, замість того, щоб дійсно це зробити. Активісти цієї своєрідної акції протесту стверджують – під зверненням підписався фактично весь колектив .
Люди розповіли, що з приводу заборгованості були зустрічі з працівниками департаменту ЖКГ муніципалітету і ті її мотивують тим, що депутати Луцької міськради не погодили підвищення тарифів на ком послуги.
Протестувальники, озвучивши вимоги, зафіксовані у звернення, розійшлися. А у п’ятницю, 30 січня, за їхніми словами, міський голова Луцька Богдан Шиба поїде у ЖКП №6, щоб на місці розібратися із ситуацією і віднайти шляхи для її врегулювання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У документі, за словами людей, які прийшли до головної адмінбудівлі Волині, є три основні вимоги: не допустити об’єднання із ЖПК №7, видати заборговану ще з жовтня зарплату та надавати їм оздоровчі путівки.
Окрім того, працівники ЖКП №6 обюрюються: вони змушені за власний кошт брати фіктивні довідки, що нібито пройшли медогляд, замість того, щоб дійсно це зробити. Активісти цієї своєрідної акції протесту стверджують – під зверненням підписався фактично весь колектив .
Люди розповіли, що з приводу заборгованості були зустрічі з працівниками департаменту ЖКГ муніципалітету і ті її мотивують тим, що депутати Луцької міськради не погодили підвищення тарифів на ком послуги.
Протестувальники, озвучивши вимоги, зафіксовані у звернення, розійшлися. А у п’ятницю, 30 січня, за їхніми словами, міський голова Луцька Богдан Шиба поїде у ЖКП №6, щоб на місці розібратися із ситуацією і віднайти шляхи для її врегулювання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083514)
Анонім
Показати IP
28 Січня 2009 18:17
Був раніше нормальний директор, то й люди працювали і не скаржилися. Тепер - Юрій Шевчук. Так на тебе подивиться, коли прийдеш на прийом, начебто ти комаха якась. В очі бреше, говорити не хоче. Дуже складно.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.