Неподалік митного посту «Устилуг» - ДТП: насмерть збили хлопця

Смертельна ДТП трапилася на Волині, поблизу митного посту «Устилуг».
Про це в мережі написав Sergiy Barshchevskiy.
«Сьогодні в ночі, за прикордонним постом в Устилузі збили хлопця насмерть. Зі слів очевидців і свідків хлопцеві було 16 років», - йдеться у повідомленні.
У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини інформацію підтвердили у прес-службі обласного ДАІ.
«У ніч на 3 серпня на автодорозі Устилуг-Рівне водій, мешканець Володимира-Волинського, 1990 року народження, керуючи автомобілем БМВ, рухаючись з Устилуга в напрямку Володимира, допустив наїзд на пішохода, який рухався проїжджою частиною. Мешканець села П'ятидні Володимир-Волинського району, 1999 року народження, від отриманих травм помер на місці аварії. Водій перебував у тверезому стані. За фактом ДТП відкрили кримінальне провадження за статтею 286 ККУ. Триває слідство».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в мережі написав Sergiy Barshchevskiy.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 14

Настя
Показати IP
3 Серпня 2015 11:58
Ужас!!!! І що та поліція зробить п"яним? Поки камера зафіксує то вже скільки пяниці людей зіб"ють і покалічать

назарій
Показати IP
3 Серпня 2015 11:59
Треба у таких водіїв назавжди забирати права

не зрозуміла.
Показати IP
3 Серпня 2015 12:53
то в тверезому стані чи ні ?

юра
Показати IP
3 Серпня 2015 14:11
я бачів як все сталось водій не винен він сам вийшов на дорогу був сильно пяний

людина до юра
Показати IP
19 Серпня 2015 14:35
То чому не допоміг?

галина бабій
Показати IP
3 Серпня 2015 15:07
да це точно водій сам визвав швидку міліцію і не втік!в нас час це дуже рідко!а цей хлопець був пяний !я в цей момент поверталась з Польші і все це бачіла на власні очі!

людина до галина бабій
Показати IP
19 Серпня 2015 14:25
Власні очі бачила,і може єкспертизу робила?він не був пяним,перше ніж таке казати що Віталік був пяний і все таке,ви скажіть ви його знали?Ви пережили те що пережили його близькі,родичі,друзі похоронивши такого молодого хлопця?Ви сестрі єдиного брата повернете?Зараз водієві вігодно з нього зробити винного,бо сам не хоче признати свою провину... Він був хорошим хлопцем,який хотів жити і радіти життю!

Богдан
Показати IP
3 Серпня 2015 16:39
Да не винен, на бесі їхав спокійно думайте головою!

Ярина
Показати IP
3 Серпня 2015 16:49
Хлопець не був п'яним я була разом із ним в одній компанії. За весь вечір він скурив одну цигарку і все. Тож не потрібно обвинувачувати покійного хлопчину. А якби шофео машини слідкував за дорогою і не спішив до митниці то все було б добре. Хоча дякую шоферу що визвав швидку, а не втік з місця пригоди. Віталіка нам уже не повернути і ніхто вже його не замінить. Тож вічна йому пам'ять і земля пухом:( (((((

свідок
Показати IP
3 Серпня 2015 17:23
взагаліто у машині був відеорегістратор і там всі докази хто винен машина їхала з митниці

Друг
Показати IP
3 Серпня 2015 17:55
Повинно бути багато свідків.Хай всі розкажуть що бачили.
Можливо тоді близкі та друзі все зрозуміють.Шкода хлопець був хорошою людиною!
І п*яним він не міг бути,адже так як і Ярина я була у компанії,все що він випив за вечір це тільки пиво!

viktor
Показати IP
3 Серпня 2015 18:11
вічна пам"ять !люди майте совість нікого не судіть у двох сімях біда !вас там не було а говорити можна багато !зроблять експертизу і все тайне стане явним

друг
Показати IP
4 Серпня 2015 22:02
а де це відео

Анонім
Показати IP
3 Листопада 2015 21:26
Кажуть що у шофера це не перша аварія,а четверта дві смерті вже на ньому,але всі ми чудово знаємо що робять гроші та ще коли дружина працює на таможні.Бог йому судя.
На Землю повернулися космічні туристи, які здійснили перший пілотований політ над полюсами
Сьогодні 09:34
Сьогодні 09:34
Полон вбиває: у Ковелі організували автопробіг та акцію на підтримку військовополонених і зниклих безвісти
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01