Орден князя Володимира отримав волинський священник
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/09-16/1485-1u.jpg)
Нещодавно за вечірнім богослужінням митрополит Луцький і Волинський Ніфонт привітав настоятеля Свято-Покровського кафедрального храму Луцька інспектора Волинської духовної семінарії митрофорного протоієрея Георгія Шевчука з ювілеєм – 50-річчям. Про це повідомляють 16 вересня «Волинські Новини».
За інформацією прес-служби Волинської єпархії УПЦ, владика побажав ювіляру щастя, здоров’я, довголіття та духовних сил, щоб далі так само ревно трудитися для слави Божої.
Від імені Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України владика вручив імениннику орден святого рівноапотлольного князя Володимира другого ступеня.
Довідково:
Протоієрей Георгій Шевчук народився 20 квітня 1958 року в селі Більче Млинівського району. З 1965 року навчався у Золочівській школі, а у 1972-му разом з батьками переїхав до Луцька.
Після служби в армії 1978-го році Георгій Шевчук вступив до Московської духовної семінарії, яку закінчив у 1982 році і його направли для служіння у Волинсько-Ровенську єпархію, де, з благословення Високопреосвященнішого Даміана (Марчука), архієпископа Волинського і Ровенського, став служити дияконом у Свято-Покровському храмі Луцька.
9 травня 1990 року Преосвященнішим Варфоломієм, єпископом Волинським і Луцьким, рукоположений у сан священика. А 1996-го року архієпископом Луцьким і Волинським Нифонтом протоієрей Георгій Шевчук призначений настоятелем Свято-Покровського храму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією прес-служби Волинської єпархії УПЦ, владика побажав ювіляру щастя, здоров’я, довголіття та духовних сил, щоб далі так само ревно трудитися для слави Божої.
Від імені Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира Митрополита Київського і всієї України владика вручив імениннику орден святого рівноапотлольного князя Володимира другого ступеня.
Довідково:
Протоієрей Георгій Шевчук народився 20 квітня 1958 року в селі Більче Млинівського району. З 1965 року навчався у Золочівській школі, а у 1972-му разом з батьками переїхав до Луцька.
Після служби в армії 1978-го році Георгій Шевчук вступив до Московської духовної семінарії, яку закінчив у 1982 році і його направли для служіння у Волинсько-Ровенську єпархію, де, з благословення Високопреосвященнішого Даміана (Марчука), архієпископа Волинського і Ровенського, став служити дияконом у Свято-Покровському храмі Луцька.
9 травня 1990 року Преосвященнішим Варфоломієм, єпископом Волинським і Луцьким, рукоположений у сан священика. А 1996-го року архієпископом Луцьким і Волинським Нифонтом протоієрей Георгій Шевчук призначений настоятелем Свято-Покровського храму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.