Найперспективніші молоді гравці Прем'єр-ліги Англії у 2025 році

Англійські клуби інвестують в інфраструктуру власних академій і створюють для них розгалужені департаменти – там працюють найдосвідченіші фахівці, які розробляють навчальні програми. Окрім впровадження технічних і наукових інновацій, спрямованих на футбольний прогрес, велика увага приділяється психологічній підтримці та освіті юних футболістів. Вона допомагає адаптуватися до тиску на топ-рівні.
У вихованні молодих футболістів для АПЛ надважливу роль відіграє Футбольна асоціація, яка впровадила систему категоризації академій (Elite Player Performance Plan, або EPPP). Вона допомагає підтримувати високі стандарти підготовки, а також надає змогу отримувати компенсацію за виховання талантів. Ліга, своєю чергою, сформувала величезну систему молодіжних чемпіонатів.
Команди U-21 виступають у так званій Прем’єр-лізі 2, поділеній на два дивізіони з системою підвищення та пониження в класі. Молодші вікові категорії виступають у Прем’єр-лізі U-18, де є північна та південна конференції. Переможець турніру кваліфікується до Юнацької ЛЧ.
І це лише система, побудована під егідою АПЛ. Для юних талантів також існують різноманітні молодіжні кубки. При цьому клуби активно шукають обдарованих дітей в інших країнах, тож в академіях підтримується шалений рівень конкуренції.
Зрештою, футболісти, які вже підбираються до переходу в дорослий футбол, регулярно відправляються в оренди до клубів-партнерів – почасти ці клуби є лідерами європейських ліг. Такий комплексний підхід дозволяє АПЛ не лише купувати найкращих гравців, а й самим вирощувати зірок світового масштабу.
ТОП-5 молодих гравців 2025 року
Найкращими молодими гравцями АПЛ у 2025 році інстинктивно хочеться назвати Букайо Сака з Арсенала та Коула Палмера з Челсі. Першому 23 роки, другому – 22, однак вони виступають на топ-рівні декілька сезонів поспіль. Обидва побили десятки рекордів, тож цих виконавців можна віднести до когорти сформованих зірок.
Майлз Льюїс-Скеллі (Арсенал, 18 років)
Серед дійсно молодих гравців віком до 21 року можна виділити п’ятьох футболістів. На жаль для українських вболівальників, один із них вижив Олександра Зінченка з позиції основного лівого захисника. Новою надією Арсенала став 18-річний Майлз Льюїс-Скеллі, який витіснив ще й зіркового новачка – Рікардо Калафйорі.
Юнак дебютував у Прем’єр-лізі у вересні 2024-го й встиг провести тільки 11 матчів. Вже у січні 2025-го він забив дебютний гол, вразивши ворота Манчестер Сіті. Його сильними якостями є висока швидкість, дриблінг, бачення поля та поставлений удар. У тактичному плані Майлз здатний виконувати роль фальшивого фулбека, граючи в центрі поля при володінні м’ячем.
Льюїс-Скеллі значно небезпечніший на чужі третині поля, ніж Зінченко – і менш травматичний, ніж Калафйорі. Мікель Артета вже зараз знімає його з прохідних матчів, адже він став надзвичайно важливим для Арсенала.
Ітан Нванері (Арсенал, 17 років)
Атакувальний півзахисник, який дебютував у рамках АПЛ ще в 15-річному віці. Втім, до 2025-го футболіст лишень зрідка виходив на заміну, отримуючи не більше 11 хвилин – за винятком матчів проти Евертона та Ньюкасла, де вдалося провести майже півгодини. Все змінилось після серії травм, внаслідок якої атака Арсенала зазнала кадрової кризи.Мікель Артета побачив у Нванері заміну Сака, використовуючи його на позиції правого вінгера – хоча Ітан здатний зіграти ще й форварда та «десятку». Експеримент виявився вдалим. Юнак володіє співставним рівнем дриблінгу, вибуховою швидкістю та могутнім ударом. Чесноти Нванері вилились у асист і два забитих м’ячі в п’яти матчах після Нового року. Зокрема, англієць відзначився шедевральним голом у ворота Ман Сіті.
Для універсального Ітана знайдеться місце на полі навіть після повернення Сака. Словом, Арсенал отримав із Академії коштовний актив для вигідного продажу в сильний клуб – вже зараз його оцінюють в 30 мільйонів євро. Втім, навряд чи лондонці віддадуть такого таланта. Хіба що в оренду.
Коббі Мейну (Манчестер Юнайтед, 19 років)
Центральний півзахисник дебютував у Прем’єр-лізі ще в 16-річному віці, отримавши 10 хвилин з Лестером. Вже у 17 років Мейну став основним центрхавом Манчестер Юнайтед – попри жорстку конкуренцію, Коббі й досі нікому не віддає свою позицію, а його трансферна вартість зросла до 55 мільйонів євро.
Головною чеснотою юнака є широкий діапазон тактичних можливостей. Він здатний ефективно діяти як у ролі плеймейкера, так і в стилі бокс-ту-бокс, покриваючи велику кількість простору. Звісно ж, Мейну володіє чудовим пасингом і баченням поля – середня точність його передач в АПЛ становить 87%. При цьому Коббі дуже багато відпрацьовує в обороні та при грі без м’яча, демонструючи високу інтенсивність.
Фізично Мейну вирізняється витривалістю, швидкістю та стійкістю в єдиноборствах. Його баланс, контроль м’яча і дриблінг дозволяють вириватись з-під тиску та просувати м’яч уперед, а завдяки хорошому баченню поля юнак часто перехоплює паси – це робить Коббі небезпечним у перехідних фазах. Взагалі, у 19-річному віці хлопець став людиною, від якої значною мірою залежить динаміка й темп гри МЮ.
Ліам Ділеп (Іпсвіч Таун, 22 роки)
Нападник, вихований в системі Манчестер Сіті, дебютував у еліті лишень влітку 2024 року – тоді ж, коли його нинішній клуб повернувся в АПЛ. Син легендарного Рорі Ділепа не став таким же майстром аутів, але знайшов свою нішу.
Ліам розриває англійський чемпіонат завдяки феноменальній швидкості та дриблінгу. Ще до Нового року хлопчина вирвався у лідери АПЛ за середньою дистанцією просування з м’ячем (14,7 м). Два голи Ділепа – Фулхему та Астон Віллі – у трійці за протяжністю проходу з м’ячем (30,1 м та 33,2 м). Тим не менш, міцна статура і грамотне відчуття позиції роблять Ділепа небезпечним і в завершальній фазі атак.
У своєму дебютному сезоні в АПЛ 22-річний нападник забив 10 голів і віддав 2 асисти – і це у складі одного з аутсайдерів. Поки що все вказує на велике майбутнє Ділепа в АПЛ.
Морган Роджерс (Астон Вілла, 22 роки)
Бірмінгемський універсальний солдат, який здатний зіграти на позиції форварда, вінгера на обох флангах або ж діяти під нападником. Роджерс дебютував за дорослу команду Астон Вілли у 2024 році, зігравши 641 хвилину в АПЛ. За такий короткий час він встиг забити три голи й віддати асист.
У наступному сезоні Унаї Емері перевів Моргана в основний склад, а той віддячив 6 голами й 4 гольовими передачами в АПЛ. Ще 3 голи й 1 асист хлопчина провів у Лізі чемпіонів. І це лишень до середини лютого 2025-го! Не дивно, що Роджерс всього за рік підвищився у ціні з 32 мільйонів євро до 40 млн.
Він має високі стартову й дистанційну швидкості, а також володіє якісним ударом і чудовою координацією. Характерною особливістю Моргана є ініціативність і сміливість у прийнятті рішень на полі. Крім того, нападник славиться витривалістю та неперервністю, що робить його ефективним у високому пресингу чи при обороні в середньому блоці. Всі ці якості перетворюють Роджерса у форварда з майже необмеженим тактичним функціоналом, який оцінили у збірній Англії – Морган дебютував за «трьох левів» восени 2024-го.
Вплив молодих талантів АПЛ на збірні та клуби
Розвиток молоді приносить клубам як спортивні дивіденди, так і економічні. При всіх масштабах інвестицій в академії, обслуговування дитячо-юнацького сектору обходиться на декілька порядків дешевше, ніж підписання готового футболіста. При цьому талановиті вихованці самі стають коштовним активом, який можна вигідно продати.
Яскравим прикладом може слугувати Деклан Райс, який пройшов через академію Вест Хема – закріпившись в АПЛ і зробивши собі ім’я, хавбек перейшов до Арсенала за 90 мільйонів євро. Однак до цього Райс встиг принести багато користі рідному клубу, піднявшись разом з ним на рівень Ліги Європи і вигравши Лігу конференцій.
А от Манчестер Сіті не продає Філа Фодена. Вихованець клубу до 24 років провів 303 матчі в складі «містян», забивши 97 голів при 58 асистах. Зокрема, саме Філ віддав переможний пас у фіналі ЛЧ. Академія подарувала вболівальникам суперзірку вартістю в 140 мільйонів євро, а разом з нею і головні футбольні трофеї. Саме тому молодіжний сектор є настільки важливим для команд АПЛ.Англійські клуби випускають десятки потенційних зірок щороку, не кажучи про сотні потужних гравців для середняків чи аутсайдерів. Звісно ж, така робота позитивно позначається на силі національної команди. Збірна Англії за останні 7 років двічі грала у фіналах Чемпіонатів Європи й дійшла до півфіналу Чемпіонату світу, а збірна U-21 виграла Євро-2023.
Які клуби найкраще розвивають молодь?
Очевидно, що провідна роль належить топ-клубам АПЛ. Академія Манчестер Сіті може похизуватись такими вихованцями, як Коул Палмер, Джейдон Санчо, Браїм Діас, Анхеліньйо, Філ Фоден, Ліам Ділеп – і це лишень суперзірки, які дебютували в АПЛ за останні вісім років.
Челсі, своєю чергою, може похизуватись Мейсоном Маунтом, Натаном Аке, Рісом Джеймсом, Конором Галлахером чи Домініком Соланке. Крім того, через систему «пенсіонерів» пройшов і Джамал Мусіала, який виступає за Баварію. В останні 10 років саме цю академію часто називали найкращою в АПЛ – не стільки через кількість зірок, скільки через тренерів і скаутів.
В другій половині 2010-х гучно нагадала про себе молодіжка Арсенала, з якої вийшли Букайо Сака, Алекс Івобі, Еміль Сміт-Роу, Джо Віллок, Едді Нкетія чи вищезгадані Ітан Нванері й Льюїс Майлс-Скеллі. У попередніх десятиліттях північні лондонці виховали Сеска Фабрегаса, Джека Вілшера та Ектора Бельєріна.
Історично однією з найсильніших футбольних школ Англії є академія Саутгемптона. Через систему молодіжок «святих» пройшли Гарет Бейл, Тео Волкотт, Люк Шоу, Адам Лаллана та Алекс Окслейд-Чемберлейн, а із сучасних вихованців найбільший інтерес викликає 21-річний вінгер Тайлер Діблінг.
Яких талантів топ-клуби підпишуть найближчим часом?
Серед молодих гравців, яким пророчать швидкий левел-ап, особливо виділяється Джарред Брентвейт. На 22-річного центрального захисника Евертона претендують одразу три топ-клуби. Італійське видання Calciomercatoу листопаді писало, що за ним стежить Ювентус, де існує дефіцит центрбеків. Manchester Evening News ще у вересні заявив про інтерес МЮ, а Daily Mail назвали Брентвейта одним із пріоритетів Ліверпуля на літо 2025-го.
Ще одним потенційним новачком лідерів АПЛ може стати Ліам Ділеп. Його клуб ризикує вилетіти у Чемпіоншип – при цьому він не встиг зробити такого імені, щоб коштувати захмарних сум. Transfermarkt оцінює вартість 22-річного нападника в 25 мільйонів євро, а британська преса взимку розповсюджувала чутки про інтерес Арсенала. Хай там як, у Іпсвічі в 2025 році Ділеп не залишиться.
Також на Туманному Альбіоні пліткують щодо підписання Джоба Беллінгема. 19-річний молодший брат Джуда Беллінгема виступає у Чемпіоншпі за Сандерленд, однак його клуб близький до камбеку в АПЛ. На центрхава з 4 голами й 3 асистами у сезоні 2024/25 вже поклали око МЮ і Крістал Пелас – «чорні коти» при цьому бажають отримати не менше 20 мільйонів євро, повідомляє talkSPORT. Смішна для Англії сума.
Чому варто стежити за молодими талантами?
За юними футболістами цікаво стежити хоча б через особливу манеру гри. Вони схильні до імпровізацій, люблять активно працювати з м’ячем і заточені на яскраву презентацію своїх талантів. Молоді таланти часто грають із більшою свободою, ніж досвідченіші партнери – у них менше тактичних обмежень, тож їхні дії не виглядають заскриптованими.
Крім того, уважний перегляд матчів і новин з молодіжного футболу дозволяє вболівальнику сильніше розбиратись у футболі. Такі фани більш обізнані в справах улюблених ліг. Вони тонше розуміють особливості розвитку гравців та принципи ціноутворення на трансферному ринку. Якщо хочете виділятись або навіть зробити кар’єру в пресі – стежте за молоддю.
*реклама
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У вихованні молодих футболістів для АПЛ надважливу роль відіграє Футбольна асоціація, яка впровадила систему категоризації академій (Elite Player Performance Plan, або EPPP). Вона допомагає підтримувати високі стандарти підготовки, а також надає змогу отримувати компенсацію за виховання талантів. Ліга, своєю чергою, сформувала величезну систему молодіжних чемпіонатів.
Команди U-21 виступають у так званій Прем’єр-лізі 2, поділеній на два дивізіони з системою підвищення та пониження в класі. Молодші вікові категорії виступають у Прем’єр-лізі U-18, де є північна та південна конференції. Переможець турніру кваліфікується до Юнацької ЛЧ.
І це лише система, побудована під егідою АПЛ. Для юних талантів також існують різноманітні молодіжні кубки. При цьому клуби активно шукають обдарованих дітей в інших країнах, тож в академіях підтримується шалений рівень конкуренції.
Зрештою, футболісти, які вже підбираються до переходу в дорослий футбол, регулярно відправляються в оренди до клубів-партнерів – почасти ці клуби є лідерами європейських ліг. Такий комплексний підхід дозволяє АПЛ не лише купувати найкращих гравців, а й самим вирощувати зірок світового масштабу.
ТОП-5 молодих гравців 2025 року
Найкращими молодими гравцями АПЛ у 2025 році інстинктивно хочеться назвати Букайо Сака з Арсенала та Коула Палмера з Челсі. Першому 23 роки, другому – 22, однак вони виступають на топ-рівні декілька сезонів поспіль. Обидва побили десятки рекордів, тож цих виконавців можна віднести до когорти сформованих зірок.
Майлз Льюїс-Скеллі (Арсенал, 18 років)
Серед дійсно молодих гравців віком до 21 року можна виділити п’ятьох футболістів. На жаль для українських вболівальників, один із них вижив Олександра Зінченка з позиції основного лівого захисника. Новою надією Арсенала став 18-річний Майлз Льюїс-Скеллі, який витіснив ще й зіркового новачка – Рікардо Калафйорі.
Юнак дебютував у Прем’єр-лізі у вересні 2024-го й встиг провести тільки 11 матчів. Вже у січні 2025-го він забив дебютний гол, вразивши ворота Манчестер Сіті. Його сильними якостями є висока швидкість, дриблінг, бачення поля та поставлений удар. У тактичному плані Майлз здатний виконувати роль фальшивого фулбека, граючи в центрі поля при володінні м’ячем.
Льюїс-Скеллі значно небезпечніший на чужі третині поля, ніж Зінченко – і менш травматичний, ніж Калафйорі. Мікель Артета вже зараз знімає його з прохідних матчів, адже він став надзвичайно важливим для Арсенала.
Ітан Нванері (Арсенал, 17 років)
Атакувальний півзахисник, який дебютував у рамках АПЛ ще в 15-річному віці. Втім, до 2025-го футболіст лишень зрідка виходив на заміну, отримуючи не більше 11 хвилин – за винятком матчів проти Евертона та Ньюкасла, де вдалося провести майже півгодини. Все змінилось після серії травм, внаслідок якої атака Арсенала зазнала кадрової кризи.Мікель Артета побачив у Нванері заміну Сака, використовуючи його на позиції правого вінгера – хоча Ітан здатний зіграти ще й форварда та «десятку». Експеримент виявився вдалим. Юнак володіє співставним рівнем дриблінгу, вибуховою швидкістю та могутнім ударом. Чесноти Нванері вилились у асист і два забитих м’ячі в п’яти матчах після Нового року. Зокрема, англієць відзначився шедевральним голом у ворота Ман Сіті.
Для універсального Ітана знайдеться місце на полі навіть після повернення Сака. Словом, Арсенал отримав із Академії коштовний актив для вигідного продажу в сильний клуб – вже зараз його оцінюють в 30 мільйонів євро. Втім, навряд чи лондонці віддадуть такого таланта. Хіба що в оренду.
Коббі Мейну (Манчестер Юнайтед, 19 років)
Центральний півзахисник дебютував у Прем’єр-лізі ще в 16-річному віці, отримавши 10 хвилин з Лестером. Вже у 17 років Мейну став основним центрхавом Манчестер Юнайтед – попри жорстку конкуренцію, Коббі й досі нікому не віддає свою позицію, а його трансферна вартість зросла до 55 мільйонів євро.
Головною чеснотою юнака є широкий діапазон тактичних можливостей. Він здатний ефективно діяти як у ролі плеймейкера, так і в стилі бокс-ту-бокс, покриваючи велику кількість простору. Звісно ж, Мейну володіє чудовим пасингом і баченням поля – середня точність його передач в АПЛ становить 87%. При цьому Коббі дуже багато відпрацьовує в обороні та при грі без м’яча, демонструючи високу інтенсивність.
Фізично Мейну вирізняється витривалістю, швидкістю та стійкістю в єдиноборствах. Його баланс, контроль м’яча і дриблінг дозволяють вириватись з-під тиску та просувати м’яч уперед, а завдяки хорошому баченню поля юнак часто перехоплює паси – це робить Коббі небезпечним у перехідних фазах. Взагалі, у 19-річному віці хлопець став людиною, від якої значною мірою залежить динаміка й темп гри МЮ.
Ліам Ділеп (Іпсвіч Таун, 22 роки)
Нападник, вихований в системі Манчестер Сіті, дебютував у еліті лишень влітку 2024 року – тоді ж, коли його нинішній клуб повернувся в АПЛ. Син легендарного Рорі Ділепа не став таким же майстром аутів, але знайшов свою нішу.
Ліам розриває англійський чемпіонат завдяки феноменальній швидкості та дриблінгу. Ще до Нового року хлопчина вирвався у лідери АПЛ за середньою дистанцією просування з м’ячем (14,7 м). Два голи Ділепа – Фулхему та Астон Віллі – у трійці за протяжністю проходу з м’ячем (30,1 м та 33,2 м). Тим не менш, міцна статура і грамотне відчуття позиції роблять Ділепа небезпечним і в завершальній фазі атак.
У своєму дебютному сезоні в АПЛ 22-річний нападник забив 10 голів і віддав 2 асисти – і це у складі одного з аутсайдерів. Поки що все вказує на велике майбутнє Ділепа в АПЛ.
Морган Роджерс (Астон Вілла, 22 роки)
Бірмінгемський універсальний солдат, який здатний зіграти на позиції форварда, вінгера на обох флангах або ж діяти під нападником. Роджерс дебютував за дорослу команду Астон Вілли у 2024 році, зігравши 641 хвилину в АПЛ. За такий короткий час він встиг забити три голи й віддати асист.
У наступному сезоні Унаї Емері перевів Моргана в основний склад, а той віддячив 6 голами й 4 гольовими передачами в АПЛ. Ще 3 голи й 1 асист хлопчина провів у Лізі чемпіонів. І це лишень до середини лютого 2025-го! Не дивно, що Роджерс всього за рік підвищився у ціні з 32 мільйонів євро до 40 млн.
Він має високі стартову й дистанційну швидкості, а також володіє якісним ударом і чудовою координацією. Характерною особливістю Моргана є ініціативність і сміливість у прийнятті рішень на полі. Крім того, нападник славиться витривалістю та неперервністю, що робить його ефективним у високому пресингу чи при обороні в середньому блоці. Всі ці якості перетворюють Роджерса у форварда з майже необмеженим тактичним функціоналом, який оцінили у збірній Англії – Морган дебютував за «трьох левів» восени 2024-го.
Вплив молодих талантів АПЛ на збірні та клуби
Розвиток молоді приносить клубам як спортивні дивіденди, так і економічні. При всіх масштабах інвестицій в академії, обслуговування дитячо-юнацького сектору обходиться на декілька порядків дешевше, ніж підписання готового футболіста. При цьому талановиті вихованці самі стають коштовним активом, який можна вигідно продати.
Яскравим прикладом може слугувати Деклан Райс, який пройшов через академію Вест Хема – закріпившись в АПЛ і зробивши собі ім’я, хавбек перейшов до Арсенала за 90 мільйонів євро. Однак до цього Райс встиг принести багато користі рідному клубу, піднявшись разом з ним на рівень Ліги Європи і вигравши Лігу конференцій.
А от Манчестер Сіті не продає Філа Фодена. Вихованець клубу до 24 років провів 303 матчі в складі «містян», забивши 97 голів при 58 асистах. Зокрема, саме Філ віддав переможний пас у фіналі ЛЧ. Академія подарувала вболівальникам суперзірку вартістю в 140 мільйонів євро, а разом з нею і головні футбольні трофеї. Саме тому молодіжний сектор є настільки важливим для команд АПЛ.Англійські клуби випускають десятки потенційних зірок щороку, не кажучи про сотні потужних гравців для середняків чи аутсайдерів. Звісно ж, така робота позитивно позначається на силі національної команди. Збірна Англії за останні 7 років двічі грала у фіналах Чемпіонатів Європи й дійшла до півфіналу Чемпіонату світу, а збірна U-21 виграла Євро-2023.
Які клуби найкраще розвивають молодь?
Очевидно, що провідна роль належить топ-клубам АПЛ. Академія Манчестер Сіті може похизуватись такими вихованцями, як Коул Палмер, Джейдон Санчо, Браїм Діас, Анхеліньйо, Філ Фоден, Ліам Ділеп – і це лишень суперзірки, які дебютували в АПЛ за останні вісім років.
Челсі, своєю чергою, може похизуватись Мейсоном Маунтом, Натаном Аке, Рісом Джеймсом, Конором Галлахером чи Домініком Соланке. Крім того, через систему «пенсіонерів» пройшов і Джамал Мусіала, який виступає за Баварію. В останні 10 років саме цю академію часто називали найкращою в АПЛ – не стільки через кількість зірок, скільки через тренерів і скаутів.
В другій половині 2010-х гучно нагадала про себе молодіжка Арсенала, з якої вийшли Букайо Сака, Алекс Івобі, Еміль Сміт-Роу, Джо Віллок, Едді Нкетія чи вищезгадані Ітан Нванері й Льюїс Майлс-Скеллі. У попередніх десятиліттях північні лондонці виховали Сеска Фабрегаса, Джека Вілшера та Ектора Бельєріна.
Історично однією з найсильніших футбольних школ Англії є академія Саутгемптона. Через систему молодіжок «святих» пройшли Гарет Бейл, Тео Волкотт, Люк Шоу, Адам Лаллана та Алекс Окслейд-Чемберлейн, а із сучасних вихованців найбільший інтерес викликає 21-річний вінгер Тайлер Діблінг.
Яких талантів топ-клуби підпишуть найближчим часом?
Серед молодих гравців, яким пророчать швидкий левел-ап, особливо виділяється Джарред Брентвейт. На 22-річного центрального захисника Евертона претендують одразу три топ-клуби. Італійське видання Calciomercatoу листопаді писало, що за ним стежить Ювентус, де існує дефіцит центрбеків. Manchester Evening News ще у вересні заявив про інтерес МЮ, а Daily Mail назвали Брентвейта одним із пріоритетів Ліверпуля на літо 2025-го.
Ще одним потенційним новачком лідерів АПЛ може стати Ліам Ділеп. Його клуб ризикує вилетіти у Чемпіоншип – при цьому він не встиг зробити такого імені, щоб коштувати захмарних сум. Transfermarkt оцінює вартість 22-річного нападника в 25 мільйонів євро, а британська преса взимку розповсюджувала чутки про інтерес Арсенала. Хай там як, у Іпсвічі в 2025 році Ділеп не залишиться.
Також на Туманному Альбіоні пліткують щодо підписання Джоба Беллінгема. 19-річний молодший брат Джуда Беллінгема виступає у Чемпіоншпі за Сандерленд, однак його клуб близький до камбеку в АПЛ. На центрхава з 4 голами й 3 асистами у сезоні 2024/25 вже поклали око МЮ і Крістал Пелас – «чорні коти» при цьому бажають отримати не менше 20 мільйонів євро, повідомляє talkSPORT. Смішна для Англії сума.
Чому варто стежити за молодими талантами?
За юними футболістами цікаво стежити хоча б через особливу манеру гри. Вони схильні до імпровізацій, люблять активно працювати з м’ячем і заточені на яскраву презентацію своїх талантів. Молоді таланти часто грають із більшою свободою, ніж досвідченіші партнери – у них менше тактичних обмежень, тож їхні дії не виглядають заскриптованими.
Крім того, уважний перегляд матчів і новин з молодіжного футболу дозволяє вболівальнику сильніше розбиратись у футболі. Такі фани більш обізнані в справах улюблених ліг. Вони тонше розуміють особливості розвитку гравців та принципи ціноутворення на трансферному ринку. Якщо хочете виділятись або навіть зробити кар’єру в пресі – стежте за молоддю.
*реклама
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0
Жахливий подарунок: племінниця Трампа написала дві книги про родину, яка подарувала світові дядька Дональда
Сьогодні 13:10
Сьогодні 13:10
«Навіщо мені ті вікна, у мене пенсія три тисячі»: у Луцьку на Кравчука не всі хочуть в ОСББ
Сьогодні 12:53

Сьогодні 12:53
Сховав під кабіною вантажівки: через «Ягодин» волинянин хотів провезти партію контрабандних цигарок
Сьогодні 12:37
Сьогодні 12:37
SignalGate: Волтц створив два десятки чатів для обговорень тем національної безпеки, – Politico
Сьогодні 12:04
Сьогодні 12:04
Обірвалося життя військовослужбовця з Волині Андрія Філюка
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Українські дрони заражають системи Росії вірусами, – Forbes
Сьогодні 11:14
Сьогодні 11:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.