Найбільше на Волині вирубують маневицькі та камінь-каширські ліси
![](/files/news/2008/09-24/1683-1u.jpg)
За словами начальника відділу охорони та захисту лісу обласного лісгосового господарства Володимира Читкайла, «наразі найбільше вирубують ліси у Маневицькому та Камінь-Каширському районах області». Про це він розповів 24 вересня у ексклюзивному коментарі «Волинським Новинам».Тенденції до збільшення вирубки лісів, порівняно із минулим роком, немає, – запевнив Володимир Читкайло. «Усі найбільш небезпечні напрямки – під контролем», – розповів він. Серед них, за словами захисника лісів, і найбільш вирубувані – маневицькі та камінь-каширські ліси.Як розповів пан Читкайло, за вісім місяців минулого року зафіксовано 411 правопорушень, зрубано 675 метрів кубічних деревини. Збиток становить 232 тисячі гривень. Цьогоріч, за відповідний період,зафіксовано 587 правопорушень: зрубано 616 метрів кубічних деревини на суму 227 тисяч гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.