Наркотичні речовини турійчани купують у ковельській аптеці
![](/files/news/2008/09-30/1811-1u.jpg)
На апаратній нараді у Турійській РДА, що пройшла 29 вересня, заступник головного лікаря Центральної районної лікарні Ярослав Кафка та директор Центральної аптеки № 10 Володимир Шворак розповіли про продаж фізичним особам за рецептами лікаря наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, – повідомляють 30 вересня «Волинські Новини».
За інформацією сайту Турійської РДА, забезпечення пацієнтів ампульними препаратами проводиться районною лікарнею на підставі ліцензії, виданої МВС України, та згідно з усіма необхідними вимогами. Таблетовані ліки хворі отримують у ковельській аптеці № 12. Порушень у сфері використання наркотичних лікувальних засобів у районі не виявлено.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією сайту Турійської РДА, забезпечення пацієнтів ампульними препаратами проводиться районною лікарнею на підставі ліцензії, виданої МВС України, та згідно з усіма необхідними вимогами. Таблетовані ліки хворі отримують у ковельській аптеці № 12. Порушень у сфері використання наркотичних лікувальних засобів у районі не виявлено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.