На Волині за півроку собаки покусали близько трьох тисяч осіб
![](/resize/450x300/r/files/news/2008/08-29/1094-1u.jpg)
За словами заступника начальника головного управління ветеринарної медицини Волинської ОДА Анатолія Тимофіюка, за півроку на Волині зареєстровано 2 869 укусів людей собаками. Про це він сказав 29 серпня у коментарі «Волинським Новинам».
У Луцьку за перше півріччя 2008-го собаки покусали 284 людей. По області зареєстрована цифра становить майже три тисячі осіб. За словами Анатолія Тимофіюка, випадків захворювання волинян на сказ не було.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У Луцьку за перше півріччя 2008-го собаки покусали 284 людей. По області зареєстрована цифра становить майже три тисячі осіб. За словами Анатолія Тимофіюка, випадків захворювання волинян на сказ не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083084)
Анонім
Показати IP
29 Серпня 2008 11:17
Цікавою була б інформація про кількість укусів собаками безпритульними і собаками у яких є господарі. Часто доводиться бачити, як в місцях відпочинку та й просто вулицями господарі гуляють з собаками і без намордників, і без повідків.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083084)
ZevsIsver
Показати IP
1 Вересня 2008 12:35
пiдримую
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.