На Володимирщині 80% пологів – партнерські
![](/files/news/2008/12-17/3835-1u.jpg)
Під час засідання обласної координаційної з питань репродуктивного здоров’я при облдержадміністрації районний акушер-гінеколог Володимир-Волинської ЦРЛ Тетяна Васильчук розповіла про підсумки реалізації обласної програми «Поліпшення репродуктивного здоров’я населення на період до 2015 року в співпраці з проектом «Разом до здоров’я» у Володимир-Волинському районі, – інформує 17 грудня репортер «Волинських Новин».
За словами районного акушер-гінеколога Володимир-Волинської ЦРЛ Тетяни Васильчук, у закладі проведена робота з реконструкції акушерського відділення, де діє підготовка до сімейних пологів. «Дуже важко, але часто нам вдається залучити до прослуховування лекцій і чоловіків», – зазначила пані Васильчук.
Результатом цього є те, що у лікарні відбувалися 80% партнерських пологів. Як розповіла Тетяна Васильчук, 93% пологів у закладі відбуваються без хірургічного втручання.
У районі також ведеться активна просвітницька робота: регулярно проводяться заходи інформаційно-навчального характеру і у навчальних закладах з питань статевого виховання. Також у Володимир-Волинському районі працюють два консультативні пункти, завданням яких є запобігання відмови матерів від новонароджених дітей, батьків, у яких діти хворі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.