На сесії Верховної Ради присутні всі волиняни-нардепи, - Олійник
![](/files/news/2008/09-02/1167-1u.jpg)
Сьогодні, 2 вересня, відбулася урочиста церемонія відкриття третьої сесії Верховної Ради України шостого скликання. На засіданні присутні всі народні обранці-волиняни. Про це у коментарі «Волинським Новинам» розповів народний депутат від БЮТ Віктор Олійник.
Третю сесію парламенту відкрив Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк. На урочистостях були присутні члени уряду на чолі з Прем’єр-міністром України. У сесійній залі зареєструвалися 446 народних депутатів. «Усі семеро волинян-нардепів сьогодні у парламенті є», – уточнив пан Олійник.
Перед присутніми у сесійній залі виступив Голова ВР та представники усіх фракцій парламенту. А найпершим питанням, яке наразі розглядають у Раді, є події у Грузії. За словами Віктора Олійника, воно викликало багато дискусій.
Опісля цього народні обранці перейдуть до питань порядку денного, яких зафіксовано майже десять. Серед них – обрання віце-спікерів та законопроекти про підвищення престижності шахтарської праці. «І працюватимемо доти, доки не буде розглянуто усі», – запевнив волинянин-бютівець.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Третю сесію парламенту відкрив Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк. На урочистостях були присутні члени уряду на чолі з Прем’єр-міністром України. У сесійній залі зареєструвалися 446 народних депутатів. «Усі семеро волинян-нардепів сьогодні у парламенті є», – уточнив пан Олійник.
Перед присутніми у сесійній залі виступив Голова ВР та представники усіх фракцій парламенту. А найпершим питанням, яке наразі розглядають у Раді, є події у Грузії. За словами Віктора Олійника, воно викликало багато дискусій.
Опісля цього народні обранці перейдуть до питань порядку денного, яких зафіксовано майже десять. Серед них – обрання віце-спікерів та законопроекти про підвищення престижності шахтарської праці. «І працюватимемо доти, доки не буде розглянуто усі», – запевнив волинянин-бютівець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.