На Рожищенщині керівників підприємств зобов’язали сплачувати податки
![](/files/news/2008/12-19/3903-1u.jpg)
Заступник голови райдержадміністрації Василь Шевчук провів засідання робочої групи з аналізу причин збиткової та малоприбуткової діяльності суб’єктів підприємництва. Про це 19 грудня повідомляють «Волинські Новини».
Як інформує сайт Рожищенської РДА, на засіданні розглядали питання про фінансову діяльність окремих підприємств і організацій району.
До розгляду цього питання запрошувались: пан Гаврук – керівник і засновник ТОВ «Євро-сервіс», пані Кушнір – керівник і засновник ТзОВ «Аміна-Волинь» та пан Кальков – керівник ТзОВ «Хеліос УА».
За результатами засідання робочої групи вирішено зобов’язати керівників вказаних підприємств-мінімізаторів привести у відповідність законодавству стан нарахування і сплати податкових платежів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як інформує сайт Рожищенської РДА, на засіданні розглядали питання про фінансову діяльність окремих підприємств і організацій району.
До розгляду цього питання запрошувались: пан Гаврук – керівник і засновник ТОВ «Євро-сервіс», пані Кушнір – керівник і засновник ТзОВ «Аміна-Волинь» та пан Кальков – керівник ТзОВ «Хеліос УА».
За результатами засідання робочої групи вирішено зобов’язати керівників вказаних підприємств-мінімізаторів привести у відповідність законодавству стан нарахування і сплати податкових платежів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.