На радіаційний захист грошей нема
![](/resize/450x450/r/files/news/2009/02-06/4823-1u.jpg)
Цьогоріч фінансування по програмах радіаційного захисту зменшено в десять разів. Про це 6 лютого під час службової наради з підбиття підсумків діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в області у 2008 році розповів начальник головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Волинської облдержадміністрації Володимир Кец, – інформує репортер «Волинських Новин».
За словами пана Кеца, торік на виконання програм радіаційного захисту в області було передбачено майже 1,4 мільйона гривень, а фактично профінансовано – 1,145 мільйона. У 2009-му на ці програми передбачено у десять разів менше коштів, аніж торік. Грошей вистачить хіба що на зарплати фахівцям, – висловив думку Володимир Кец.
Станом на 1 січня на Волині на обліку перебували понад 2,2 тисячі родин потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС. Також потребує більшої уваги питання забезпечення житлом родин ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Наприклад, у Луцьку мешкають 23 родини ліквідаторів-інвалідів, для надання квартир яким потрібно 6,5 мільйона гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами пана Кеца, торік на виконання програм радіаційного захисту в області було передбачено майже 1,4 мільйона гривень, а фактично профінансовано – 1,145 мільйона. У 2009-му на ці програми передбачено у десять разів менше коштів, аніж торік. Грошей вистачить хіба що на зарплати фахівцям, – висловив думку Володимир Кец.
Станом на 1 січня на Волині на обліку перебували понад 2,2 тисячі родин потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС. Також потребує більшої уваги питання забезпечення житлом родин ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Наприклад, у Луцьку мешкають 23 родини ліквідаторів-інвалідів, для надання квартир яким потрібно 6,5 мільйона гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.