На Маневиччині пам’ятники воїнам УПА заростають кропивою?
![](/resize/450x299/r/files/news/2009/03-31/6076-1u.jpg)
У Волинській області за 2008 рік встановили 25 пам’ятних знаків, стел, меморіальних дощок жертвам війни, політичних репресій та депортацій. На ці потреби витратили 1, 5 мільйона гривень. Про це під час засідання обласної комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій сказав її секретар Олександр Кравчук, – інформує 31 березня репортер «Волинських Новин».
Програма увічнення пам’яті жертв війни, політичних репресій та депортацій затверджена 21 травня 2008 року, – розповів Олександр Кравчук. За час її прийняття на Волині встановили 25 пам’ятних знаків, стел, меморіальних дощок жертвам війни, політичних репресій та депортацій. На що витратили 1, 5 мільйона гривень.
Напередодні річниці перемоги з фашистами треба подумати і про догляд пам’яток, які вже є, – запропонував член комісії, голова Волинського братства УПА Василь Кушнір. Зокрема, він зауважив, що низка могил вояків УПА у занедбаному стані в Маневицькому районі. Могили заростають кропивою, – стверджував він.
«Це просто ганебний факт, але люди на місцях повинні якось самі прибирати, бо це християнський обов’язок», – сказав на це пан Кравчук. Не лише пам’ятні знаки, але й цілі цвинтарі в такому стані. «Перетнуть кордон іноземці, подивляться, які умови на митниці, які туалети, яка дорога, які цвинтарі і зроблять висновки, який ми народ», – висловився він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Програма увічнення пам’яті жертв війни, політичних репресій та депортацій затверджена 21 травня 2008 року, – розповів Олександр Кравчук. За час її прийняття на Волині встановили 25 пам’ятних знаків, стел, меморіальних дощок жертвам війни, політичних репресій та депортацій. На що витратили 1, 5 мільйона гривень.
Напередодні річниці перемоги з фашистами треба подумати і про догляд пам’яток, які вже є, – запропонував член комісії, голова Волинського братства УПА Василь Кушнір. Зокрема, він зауважив, що низка могил вояків УПА у занедбаному стані в Маневицькому районі. Могили заростають кропивою, – стверджував він.
«Це просто ганебний факт, але люди на місцях повинні якось самі прибирати, бо це християнський обов’язок», – сказав на це пан Кравчук. Не лише пам’ятні знаки, але й цілі цвинтарі в такому стані. «Перетнуть кордон іноземці, подивляться, які умови на митниці, які туалети, яка дорога, які цвинтарі і зроблять висновки, який ми народ», – висловився він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.