На День міста в Луцьку встановили новий рекорд
![](/files/news/2008/08-24/1008-1u.jpg)
Лучани створили найбільшу вітальну листівку завдовжки 86 метрів 26 сантиметрів. Про це повідомляє репортер «Волинських Новин».
Організатором акції виступила Асоціація захисту прав молоді Волині. На Театральному майдані міста волонтери розмістили три стенди із листками паперу, на яких лучани і гості міста мали змогу написати побажання рідному Луцьку. Акція тривала чотири години, а по її закінченню шматки паперу склеїли і виміряли довжину вітальної листівки.
Волонтери Асоціації захисту молоді Волині стверджують, що аналогів такого своєрідного рекорду немає у світі. Метою акції стало започаткування нової традиції до Дня міста, а концепція заходу заснована на звичаї дарувати вітальні листівки.
В обмін на побажання рідному місту дорослі його мешканці отримували наклейку «Я – лучанин (ка)», а діти – кульки із символами Луцька. Найкращі привітання обласному центру Волині від її громади опублікують у газеті «Луцький замок» та на сайті міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.