На Волині штучно завищують ціни на молотьбу

За обмолот зернових власники комбайнів необґрунтовано підняли ціни, вважають в облдержадміністрації.
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 21 липня.
Керівників районів закликали звернути увагу на питання обмолоту зернових. Як повідомив директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Юрій Горбенко, в окремих районах суб’єкти, які надають послуги з обмолоту, необґрунтовано підняли розцінки до 16 гривень за соту. Обгрунтована ціна, з його слів – 12-14 гривень.
Так, підприємство «Рать» виділило комбайн для надання послуг населенню з розцінкою 10 гривень за соту, таким чином демпінгуючи серед існуючих суб’єктів з надання послуг.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 7

Анонім
Показати IP
21 Липня 2014 14:03
на Волині завищують усе... не треба навіть в магазин ходити...

Леся
Показати IP
21 Липня 2014 14:44
Старовижiвський р-н 16-18 грн. Дорогувато!

Бандера
Показати IP
21 Липня 2014 14:46
Аааа! І тут кляті москалі!!! Путін Х_ЙЛО! Ла ла ла ла ла

ВОВК
Показати IP
21 Липня 2014 14:48
Ківерцівський район. Платили у суботу по 18 гривень за соту !

Бандера
Показати IP
21 Липня 2014 14:50
Власники сільськогосподарської техніки, які надають послуги населенню, навіть не зареєстровані підприємцями. Ні копійки не сплачують податків. А це мільйони гривень. Я вже знаю вихід який запропонує ОДА. Написати в газетах рекомендації щодо ціни. Сміх тай годі.

анонім
Показати IP
21 Липня 2014 16:26
в Горохівському районі 15грн за сотку.

волиняка
Показати IP
21 Липня 2014 18:27
В Ковельському р-ні 15 грн за сотку.Здирники!
Не білі, а яскраві й запашні: вчені розказали, який вигляд насправді мали античні статуї
Сьогодні 00:27
Сьогодні 00:27
25 березня: свята, події, факти. Благовіщення та День СБУ
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Киянин отримав сім з половиною років тюрми за вбивство безпритульного пса
24 Березня 2025 23:38