USD 41.00 41.27
  • USD 41.00 41.27
  • EUR 44.72 45.08
  • PLN 3.30 4.00

На Волині 55-річний п'яний водій авто порушив правила руху

4 Березня 2025 20:40
Сьогодні близько 13-ї години на дорожній станції патрульної поліції інспектори зупинили автомобіль MAN TGX за порушення ПДР.

Про це повдіомляє патрултна поліція Волині.

Під час спілкування з 55-річним керманичем патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Водієві запропонували пройти огляд на місці за допомогою приладу Драгер.

Результат – 0,76 проміле.

Читати ще: У Луцьку за порушення ПДР зупинили авто, водій виявився у розшуку

Патрульні відсторонили водія від керування транспортним засобом та склали на нього протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus