Микола Романюк пообіцяв збудувати студмістечко
![](/files/news/2008/06-27/238-1u.jpg)
Під час зустрічі з головою ОДА Миколою Романюком молодіжні лідери Волині наголосили на проблемі житлового забезпечення студентів. Губернатор запевнив останніх, що скоро у Луцьку таки з’явиться студмістечко, – 27 червня інформує репортер «Волинських Новин».
Голова студради Волинського національного університету Майя Марченко наголосила, що наразі проблема житлозабезпечення молоді залишається однією із найважливіших. Керівництву Волині про неї відомо. Лише близько 62% студентів забезпечені гуртожитками, решта – наймають квартири, – зауважив голова облдержадміністрації Микола Романюк.
Пан Романюк пообіцяв вирішити це питання та «вийти на генплан забудови уже у вересні – жовтні цього року». Він додав, що «це має бути не просто гуртожиток – там має бути фітнес, спортивні клуби, Інтернет та усе необхідне студентам».
Волинський губернатор попросив молодіжних лідерів вносити свої пропозиції щодо проекту та брати активну участь у розробці плану студмістечка «хоча б якщо не для себе, то для своїх наступників».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Голова студради Волинського національного університету Майя Марченко наголосила, що наразі проблема житлозабезпечення молоді залишається однією із найважливіших. Керівництву Волині про неї відомо. Лише близько 62% студентів забезпечені гуртожитками, решта – наймають квартири, – зауважив голова облдержадміністрації Микола Романюк.
Пан Романюк пообіцяв вирішити це питання та «вийти на генплан забудови уже у вересні – жовтні цього року». Він додав, що «це має бути не просто гуртожиток – там має бути фітнес, спортивні клуби, Інтернет та усе необхідне студентам».
Волинський губернатор попросив молодіжних лідерів вносити свої пропозиції щодо проекту та брати активну участь у розробці плану студмістечка «хоча б якщо не для себе, то для своїх наступників».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.