Молодіжна «НУ» хоче нового парламенту – наукового
![](/files/news/2008/11-11/2950-1u.jpg)
Молодіжний Союз «Наша Україна» оголосив конкурс «Шлях до майбутнього» на кращу наукову роботу. Переможців – 450 депутатів – нагороджуватимуть під час проведення Всеукраїнського форуму «Молодіжний парламент» у Верховній Раді України. Про це «Волинським Новинам» повідомили у прес-службі облорганізації МСНУ.
Головна ідея конкурсу – дати шанс талановитій молоді реалізувати свій потенціал в Україні. Він дозволить знайти в Україні молодих, активних громадян, щоб дати їм можливість долучитися до процесу державотворення, та скерувати їх у напрямок реформування тих чи інших законодавчих баз, - вважають організатори.
Всього буде відібрано 450 переможців - депутатів, які представлять наукові роботи в десяти галузях. Визначальними критеріями оцінки роботи є її актуальність, новизна, самостійний характер зроблених висновків, оригінальність, обґрунтованість, реальність пропозицій щодо розв’язання проблеми в сучасних умовах України.
Пропозиції по вирішенню проблем у країні організатори обіцяють передати Президенту, Кабміну та голові ВРУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083771)
Мутний
Показати IP
11 Листопада 2008 11:26
"Переможців – 450 депутатів – нагороджуватимуть під час проведення Всеукраїнського форуму «Молодіжний парламент» у Верховній Раді України" - то для чого конкурс. Від Луцька уже наперед відомий переможець-депутат - це Андрій Козюра, депутат міської ради, бо потенціальний переможець - Ганейчук не проходить по віку.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083771)
Мутний
Показати IP
11 Листопада 2008 14:45
"Переможців – 450 депутатів – нагороджуватимуть під час проведення Всеукраїнського форуму «Молодіжний парламент» у Верховній Раді України" - то для чого конкурс. Від Луцька уже наперед відомий переможець-депутат - це Андрій Козюра, депутат міської ради, бо потенціальний переможець - Ганейчук не проходить по віку.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083771)
Анонім
Показати IP
13 Листопада 2008 22:11
а до чого тут Козюра?
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.