Місцеві бойовики та їх сім'ї тікають до Росії

Бойовики з числа місцевого населення та їх сім'ї тікають до Росії. Про це інформує УНІАН з посиланням на повідомлення у соцмережі керівника Центру військово-політичних досліджень Дмитра Тимчука.
"Значна кількість бойовиків з числа місцевого населення готується покинути територію України. В районі населеного пункту Перевальск зафіксували формування колони з терористами і членами їх сімей, які готуються виїхати в Росію", - пише Тимчук.
У прес-центрі АТО уточнили, що бойовики готуються залишити територію України через Красний Луч, а в Дзержинську залишається велика кількість бойовиків з числа місцевих жителів. Про це повідомив прес-центр АТО на своїй сторінці в Facebook.
Відзначається, що у звільнених містах залишилася значна частина бойовиків з числа місцевого населення з досить великими запасами стрілецької зброї та боєприпасів. Більшість бойовиків, що залишилася, - жителі міста Дзержинськ, які не встигли або відмовилися відійти із загонами російських найманців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 12

Вася
Показати IP
29 Липня 2014 10:54
Чемодан, автобус, раша.

гість до Вася
Показати IP
29 Липня 2014 11:19
ніякого автобуса. тіко пішки. під схвальні залпи військової техніки з параши.

Анонім до Вася
Показати IP
29 Липня 2014 11:47
Кто сообщил? Тымчук, т.е. говорящая каска! А когда он говорил правду?

лучанин до Анонім
Показати IP
29 Липня 2014 14:57
Краще бути говорящою каскою, ніж говорящою дупою, як ти

Українець до Анонім
Показати IP
29 Липня 2014 16:43
А ты не едешь? Пакет купил с застежкой типа молния и ждешь, правильно. А то на тебя полиэтилена и то жалко.

баба параска до Вася
Показати IP
29 Липня 2014 14:56
Бажано замість автобуса рефрижератор

добре
Показати IP
29 Липня 2014 10:54
ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ! На віки вічні.

яя до добре
Показати IP
29 Липня 2014 10:56
Якої щасливої дороги? Щоб вони здохли в тій дорозі!!!

патрыота
Показати IP
29 Липня 2014 11:44
насеруматері щасливої дороги..."катись, маскаль, калбаской по малой спасской"...

SVV
Показати IP
29 Липня 2014 12:27
Сразу в "МАГАДАН"

Я
Показати IP
29 Липня 2014 13:53
Яки ж Ви злі !!!

Ми до Я
Показати IP
29 Липня 2014 15:00
Ти ще нас злими не бачив
Нова модель ШІ виявляє рак з точністю 99%
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Чотирилапі діагности: в Британії собак навчили за запахом виявляти бактерії у хворих на муковісцидоз
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
26 березня: свята, події, факти. Фіолетовий день та День Національної гвардії України
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Японії чоловіку, який помилково провів у камері смертників майже 50 років, призначили рекордну компенсацію