Львівська залізниця фінансуватиме ліквідацію снігу на коліях Любомльщини
![](/resize/450x313/r/files/news/2008/10-08/2037-1u.jpg)
164 особи та 10 одиниць автотранспорту — такі розрахунки робочої сили та техніки для ліквідації можливих снігових заметів на залізничних коліях на території Любомського району. Про це йдеться у розпорядженні голови райдержадміністрації щодо забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту в зимовий період 2008-2009 років, – повідомляють 8 жовтня «Волинські Новини».
За інформацією сайту Любомльської РДА, у разі необхідності міському голові Анатолію Гіриковичу та Римачівському сільському голові Валерію Коцурі доручено забезпечити формування спеціальних бригад з працівників і транспортних засобів підприємств, установ та організацій району, по кожній залізничній станції, зупиночному пункту та посту. Оплату здійснюватиме Львівська залізниця згідно з актами виконаних робіт. Загалом за нашим районом закріплено 20 кілометрів залізничної колії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За інформацією сайту Любомльської РДА, у разі необхідності міському голові Анатолію Гіриковичу та Римачівському сільському голові Валерію Коцурі доручено забезпечити формування спеціальних бригад з працівників і транспортних засобів підприємств, установ та організацій району, по кожній залізничній станції, зупиночному пункту та посту. Оплату здійснюватиме Львівська залізниця згідно з актами виконаних робіт. Загалом за нашим районом закріплено 20 кілометрів залізничної колії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.