Луцькі таксі за 9 місяців «назбирали» майже півтисячі порушень
![](/files/news/2008/10-06/1946-1u.jpg)
Під час засідання круглого столу за участю заступника міського голови Петра Гоцалюка, начальника відділу транспорту та зв’язку Костянтина Патракеєва, начальника територіального управління Головавтотрансінспекції у Волинській області Володимира Степанова і представниками радіослужб таксі міста, що відбувся у Луцькій міській раді 3 жовтня, присутні наголошували на збільшенні зафіксованих правопорушень у роботі таксі. Про це інформують «Волинські Новини». Як зазначив Петро Гоцалюк, за повідомленням ІАЦ \"Луцьк\", певні позитивні зрушення у роботі луцьких таксі є, проте залишається ще низка невирішених проблем. Зокрема, висока плата (12 гривень) за виклик таксі, технічний стан автомобілів, ставлення водіїв до пасажирів, існування «нелегальних» таксі тощо.
У свою чергу Володимир Степанов повідомив, що зараз в Луцьку діє 285 ліцензій на таксі та 496 ліцензійних карток на надання послуг. Це свідчить, що більшість підприємців працюють легально. Проте вкрай негативною є ситуація з правопорушеннями. Про це свідчать такі цифри: за весь минулий рік було зафіксовано 151 порушення, а за 9 місяців цього року – вже 452. Що ж до представників радіослужб таксі, то вони також наголосили на проблемі існування «нелегальних» таксі, а також на необґрунтованості деяких перевірок із боку відповідних органів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.