Луцька міськрада у новий рік увійде без старих проблем і гріхів?
![](/resize/450x341/r/files/news/2008/11-18/3144-1u.jpg)
Луцький міський голова Богдан Шиба наголосив на тому, що не хоче «входити у новий рік зі старими проблемами та гріхами» і тому в грудні, можливо, проведуть дві чи три сесії. Про це він сказав під час апаратної наради у міськраді, – 18 листопада інформує репортер «Волинських Новин».
Окрім планових, на розгляд сесії Луцької міської ради 19 листопада винесуть ще 140 питань. Також можливе продовження сесії у п’ятницю, 21 листопада, опісля проведення земельних аукціонів, – зазначив пан Шиба.
Щодо проведення сесій в останньому місяці 2008 року, то їх, можливо, буде дві чи три, – сказав міський очільник. «Щоб не входити в новий рік зі старими проблемами та гріхами», – додав він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Окрім планових, на розгляд сесії Луцької міської ради 19 листопада винесуть ще 140 питань. Також можливе продовження сесії у п’ятницю, 21 листопада, опісля проведення земельних аукціонів, – зазначив пан Шиба.
Щодо проведення сесій в останньому місяці 2008 року, то їх, можливо, буде дві чи три, – сказав міський очільник. «Щоб не входити в новий рік зі старими проблемами та гріхами», – додав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083800)
Анонім
Показати IP
18 Листопада 2008 12:22
Він тільки розказує скільки проведе сесій, але далі розмов діла не має. Він навіть сесії провести не може, я вже мовчу про інше. В Турійськ дармоїда.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083800)
Анонім
Показати IP
18 Листопада 2008 12:26
Без старих проблем і гріхів? А що - Шибу знімуть?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083800)
злидень
Показати IP
18 Листопада 2008 12:52
Правильно! Працювати треба.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.