Луцька мерія випустить облігацій на 50 мільйонів гривень. Як мінімум
![](/resize/450x337/r/files/news/2009/01-20/4409-1u.jpg)
За рахунок емісії облігацій муніципальної позики луцькі чиновники планують залучити до міського бюджету не менше, ніж 50 мільйонів гривень. Про це під час прес-конференції розповів градоначальник Богдан Шиба, – інформує репортер «Волинських Новин».
За словами міського голови, питання емісії облігацій муніципальної позики курує його заступник Петро Гоцалюк. Окрім того, Богдан Шиба розпочав переговори з Міністерством ЖКГ стосовно можливості залучення грошей із Державного бюджету. Міська влада розраховує і на гранти від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, з яким міністерство уклало відповідний договір.
Залучені кошти спрямують насамперед на реконструкцію систем гарячого водопостачання та опалення. Зокрема міська влада планує максимально відмовитися від споживання газу. Зокрема ставку роблять на електроопалення.
Окрім того, міський голова запевнив, що малопотужні котельні будуть переводити на альтернативні види палива, наприклад – торф. Натомість значніші котельні, як-от на вулиці Карбишева, доцільно диверсифікувати, – вважає Богдан Шиба.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами міського голови, питання емісії облігацій муніципальної позики курує його заступник Петро Гоцалюк. Окрім того, Богдан Шиба розпочав переговори з Міністерством ЖКГ стосовно можливості залучення грошей із Державного бюджету. Міська влада розраховує і на гранти від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, з яким міністерство уклало відповідний договір.
Залучені кошти спрямують насамперед на реконструкцію систем гарячого водопостачання та опалення. Зокрема міська влада планує максимально відмовитися від споживання газу. Зокрема ставку роблять на електроопалення.
Окрім того, міський голова запевнив, що малопотужні котельні будуть переводити на альтернативні види палива, наприклад – торф. Натомість значніші котельні, як-от на вулиці Карбишева, доцільно диверсифікувати, – вважає Богдан Шиба.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
22 Липня 2024 22:39
22 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині оздоровлюють дітей, постраждалих від війни
22 Липня 2024 22:22
22 Липня 2024 22:22
Лучанка продала спільну квартиру без відома колишнього. Що вирішив суд
22 Липня 2024 22:02
22 Липня 2024 22:02
Волинянин захворів на ботулізм. Причина – м’ясні і грибні консерви
22 Липня 2024 21:45
22 Липня 2024 21:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.