Крадіжки лісу можуть коштувати посади головному лісівнику Волині
Депутати облради готові клопотати перед Держлісагентством про звільнення очільника обласного управління лісомисливського господарства Олександра Кватирка.
Про це стало під час засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією 15 грудня.
Так, голова комісії Анатолій Вітів зауважив: щосесії депутати озвучують немало запитів щодо крадіжки лісу та діяльності незаконних пилорам. Проте адекватного реагування як правоохоронців, так і лісівників немає.
«Таке враження, що раніше крали ліс і садили за крадіжки, то зараз крадуть і не садять», - каже депутат.
Варто додати, сам Олександр Кватирко на засідання комісії не прийшов, а делегував одного з підлеглих, якого депутати вирішили не заслуховувати.
Натомість члени комісії проголосували за те, щоб заслухати звіт про роботу очільника ВОУЛМГ. А також вирішили рекомендувати прийняти на сесії звернення до Держлісагентства з пропозицією звільнити Олександра Кватирка з посади головного лісівника Волині.
Нагадаємо, 12 грудня в Луцьку під стінами прокуратури за участю працівників Маневицького лісгоспу та громадських діячів області відбувся мітинг на підтримку маневицького лісничого (на головному фото), якого зі слів протестувальників намагається нечесними методами усунути з посади кервник ВОУЛМГ Олександр Кватирко. Тож люди вимагали, аби припинили свавілля Кватирка та усунули його з посади.
Присутній на мітингу депутат Волинської облради, керівник фракції УКРОП Вячеслав Рубльов в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив, що це питання має бути винесене на сесію обласної ради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 22

небайдужий
Показати IP
16 Грудня 2016 12:21
шо за дурня. Невже більше немає тем ніяких? Це все чим живе область?

ПРАДІД до небайдужий
Показати IP
16 Грудня 2016 12:55
Комусь може і дурня,а для маневиччан десятки робочих місць при директорові В.О.Радіону.

іван до ПРАДІД
Показати IP
16 Грудня 2016 14:26
І ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ ЗРІЗАНИХ І ВКРАДЕНИХ ДЕРЕВ АЛЕ ЦЕ НІЧОГО ГОЛОВНЕ ЩОБ ДЛЯ ДЕСЯТКА БУЛИ РОБОЧІ МІСЦЯ А ТЕ ЩО КОЛИСЬ В ТОМУ ЛІСІ МОЖНЕ БУЛО ЗІБРАТИ ГРИБИ І ЯГОДИ ЯКІ ПОТІМ ЗДАТИ ЗА ГРОШІ ДЛЯ СОТНІ СІМЕЙ ТО ЦЕ ВСЕ НЕ ПРОБЛЕМИ РАДІОНА І ДЕСЯТКІВ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСГОСПІВ ПІСЛЯ НИХ ХОЧ ПОТОП ГОЛОВНЕ ЩОБ ЗАРАЗ ПЛАТИЛИ ГРОШІ

Робітник до іван
Показати IP
16 Грудня 2016 15:04
Іване, а ви не тому керівнику ставите питання. Ви це питання поставте в Гаразджі, колісникам і на волі - квартиркові. Я не знаю звідки ви, я наприклад проживаю В Нові Червища, і на свої очі бачу великі поля посадок, а не лісу під час правління кватирка та колісника (зіновія). Ви їм задайте питання і сьогодні, чому план рубок такий самий великий. Чи ви думаєте, що радіон, схотів і рубає, це все плани із області, отам потрібно задавати такі питання такими великими буквами. І саме головне, люди завдячують олександровичу, не обс*райте його, будь-ласка

Анонім до Робітник
Показати IP
16 Грудня 2016 17:55
яка кількість людей йому завдячує і який фінансовий стан цих людей

іван до Робітник
Показати IP
16 Грудня 2016 18:04
я з маневич і щоденно бачу приватні фури які вивозять ліс бачу знищенні ягідники грибні місця бачу скорбагатьків що вивозять цей ліс і які дарують дружинам авто за 20т.доларів, і саме головне про радіона якого тут чуть до святих не відносять,радіон в часи колісників був правою рукою зеника і мабуть зараз разом з ними п'ють коняк і ржуть з б*дла

ДОР до іван
Показати IP
17 Грудня 2016 01:31
тОБІ Г*МНО, ДО РАДІОНА ЯК ДО МОСКВИ РАКОМ. НАЗВИ ХТО КУПУЄ ТАКІ МАШИНИ. Я ЗНАЮ ХТО,,,,, БАР*Н Volkswagen PASSAT///. НОВИЙ. ГРИБНИК ТИ Х*РОВ. ТИ ХОТЬ ЗНАЄ ЯК ГРИБИ НАЗИВАЮТЬСЯ????? НЕД*УМОК

Дуб М.М
Показати IP
16 Грудня 2016 12:47
Крадіжки лісу повинні коштувати не посади , а бути прямою дорогою за грати...

украінець
Показати IP
16 Грудня 2016 12:50
Краіну знищують, а кватирко багатіє. Де НАБУ, хай провірять статкі родини і звідкі такі маеткі?

олег
Показати IP
16 Грудня 2016 13:13
Ой невже побачили , і замість того щоб за грати вони будуть клопотати, смішні прид*рки депутати , там криша з генпрокуратури, а вони клопочуть

до всіх
Показати IP
16 Грудня 2016 13:58
Дайте спокій нашому начальнику!

123 до до всіх
Показати IP
16 Грудня 2016 14:10
То Вітіва і Свободу треба за грати, підс7777лки Кремля!!!!

Д. Махно до всіх
Показати IP
16 Грудня 2016 14:26
Ми теж за свого начальника будемо стояти до кінця! Не будемо здаватися! Наш начальник - Кватирко!

ШАШКА
Показати IP
16 Грудня 2016 14:32
ШАНОВНІ ЛІСІВНИКИ ВОЛИНІ ПОТРІБНО ПРОГНАТИ ЦЬОГО ПРОЙДИСВІТА КВАТИРКА ПРИЙТИ ПІД УПРАВЛІННЯ НА ВОЛІ І ВІДПРАВИТИ У ВІДСТАВКУ ЙОГО РАЗОМ ІЗ ВОЙТЮКОМ ( ДП ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ), ВОЙЦЕХОВСЬКИМ (НАЧАЛЬНИК ВІДІЛУ ЛІСОЗАХИТУ ), НОВОСПЕЧЕНОГО ДІРЕКТОРА САМОЛЮКА РОДИЧА ТУРЯНСЬКОЇ .....ГНАТИ ЦИХ С...К ЯКІ ПРОДАЮТЬ ВОЛИНСЬКЕ ПОЛЛЛІССЯ... А КОЗАЧОК ТАКИ ЖОПУ РВЕ (ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ) ЗА СВОГО БОСА

Відповідь до ШАШКА
Показати IP
16 Грудня 2016 14:44
А нам добре, чого ми маємо гнати начальника ? У нас все чудово ! Якщо у вас всіх жабяча хвороба, то йдіть до лікаря

справедливий до ШАШКА
Показати IP
16 Грудня 2016 20:49
Правильно, а потім розібратись з агенством лісресурсів, що ставлять план відкатів до києва, де СБУ? Мабудь до цього воно йде!

Прац цеху
Показати IP
16 Грудня 2016 14:45
Підтримую на всі 100% Гнати треба це квартиркове кодло, поганою мітлою, як колись гнали колісника. Тут вище хтось пише, що буде стояти за свого начальника. Ну, ну, якщо за г*мно стояти то Ви всі розумієто хто Ви є на цьому світі. Грош вам ціна, такі ви працівники, а головне люди. Ця помилка природи (кватирко) прийшов на цю посаду старими, підлими стежками. Аж смердить від нього

Маневичі
Показати IP
16 Грудня 2016 15:48
А що більше ніхто не розуміє чому кватирко хоче здихатися Радіона?? тоді я вам розповім: це все через те , що кватирко заставляє здавати дань з бурштину і кожен місяць суми ростуть а Радіон відмовився займатися такою злочинною діяльністю і тому став не вигідний кватирку... почекайте ще трошки часу і про це будуть писати всі ЗМІ і прокуратура, факти накопичуються і все скоро стане на свої місця!!!

коханка
Показати IP
16 Грудня 2016 16:03
кватирка не займайте ! він хороший полюбовник і людина ! А ліс ще виросте!

кватирка до коханка
Показати IP
16 Грудня 2016 20:12
Дякую мила, обіцяю якшо остануся - всім коханкам по кіндеру і жипу .... за підтримку!

Луцьк
Показати IP
16 Грудня 2016 21:22
Бездарі . Свободівців усунули від корита, ось в чому вся проблема. Вітів накрав стільки грошей за час " правління" попереднього начальника управління від довбаноі свободи, що вам всім і Кватиркові разом не снилося. Коли наш нарід вже прозріє?

ЛУЦЬК до Луцьк
Показати IP
17 Грудня 2016 01:33