Ковельська влада вгамує «каналізаційних вар’ятів» за оголошеннями?
![](/files/news/2008/08-18/862-1u.jpg)
Ковельський міськвиконком під час свого засідання висловив стурбованість фактами масової крадіжки у місті каналізаційних люків і зливових решіток. Про це 18 серпня інформує репортер «Волинських Новин».
За словами оперуповноваженого Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС Анатолія Мельника, у Ковелі, порівняно з минулим роком, у кілька разів зменшилася кількість підпільних пунктів здачі металобрухту. Цьогоріч їх виявили всього 2 і до порушників застосували адміністративні заходи впливу. Проте розслідування фактів крадіжки каналізаційних люків, як стверджує пан Мельник, не є в компетенції служби, котру він представляє, а стосується дільничних інспекторів та карного розшуку.
Проте представників виконавчого комітету Ковельської міськради така відповідь не задовольнила – оскільки кримінальна справа відкривається, коли завдвно збитків на суму понад 600 гривень, то представників мерії зацікавило, як бути з комунальними підприємствами «Добробут» і «Ковельводоканал», яким крадіжки каналізаційних люків та решіток відповідно «влетіли» на 20 тисяч гривень і 30 тисяч гривень. Незважаючи на це, представники правоохоронних органів не відкривають за фактами кримінальних справ, і тому справа не вирішується.
Міський голова Ковеля Сергій Кошарук попросив представника МВС, щоби вони сприяли у вирішенні проблеми. За його твердженням, на апаратній нараді Ковельської міськради це питання піднімалось, і там було запропоновано, щоб за рекламою виявляли тих, хто продає каналізаційні люки, що були у використанні. Після цього спеціалісти муніципалітету виїжджатимуть за відповідною адресою і з’ясовуватимуть, чиї це люки. Тому ковельський мер просить залучити і міліцію для виявлення крадіжок комунального майна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами оперуповноваженого Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС Анатолія Мельника, у Ковелі, порівняно з минулим роком, у кілька разів зменшилася кількість підпільних пунктів здачі металобрухту. Цьогоріч їх виявили всього 2 і до порушників застосували адміністративні заходи впливу. Проте розслідування фактів крадіжки каналізаційних люків, як стверджує пан Мельник, не є в компетенції служби, котру він представляє, а стосується дільничних інспекторів та карного розшуку.
Проте представників виконавчого комітету Ковельської міськради така відповідь не задовольнила – оскільки кримінальна справа відкривається, коли завдвно збитків на суму понад 600 гривень, то представників мерії зацікавило, як бути з комунальними підприємствами «Добробут» і «Ковельводоканал», яким крадіжки каналізаційних люків та решіток відповідно «влетіли» на 20 тисяч гривень і 30 тисяч гривень. Незважаючи на це, представники правоохоронних органів не відкривають за фактами кримінальних справ, і тому справа не вирішується.
Міський голова Ковеля Сергій Кошарук попросив представника МВС, щоби вони сприяли у вирішенні проблеми. За його твердженням, на апаратній нараді Ковельської міськради це питання піднімалось, і там було запропоновано, щоб за рекламою виявляли тих, хто продає каналізаційні люки, що були у використанні. Після цього спеціалісти муніципалітету виїжджатимуть за відповідною адресою і з’ясовуватимуть, чиї це люки. Тому ковельський мер просить залучити і міліцію для виявлення крадіжок комунального майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722083699)
Небайдужий
Показати IP
18 Серпня 2008 09:34
Не відкривають кримінальних справ, тому що не хочуть шукати ці люки, а "вісяки" їм псують статистику. В нас ще багато установ працюють на статистику.
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.