Ющенко подарував Волині двох суддів
![](/resize/450x452/r/files/news/2008/07-26/441-1u.jpg)
Президент України Віктор Ющенко підписав два укази, згідно з якими на Волині почнуть працювати два нових служителі Феміди. Відповідні укази оприлюднені на офіційному ВЕБ-сайті глави держави, - повідомляють 26 липня "Волинські Новини".
Згідно з указом Президента України № 674/2008 "Про призначення суддів" Ірина Токарська призначена суддею Маневицького районного суду Волинської області строком на п'ять років.
Окрім того, ще одним указом Ющенко перевів суддю Горностаївського райсуду Херсонщини Віталія Ковтуненка "на роботу на посаді судді Луцького міськрайонного суду Волинської області у межах п'ятирічного строку".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.