Ющенко нагородив двох волинян
![](/resize/450x293/r/files/news/2008/12-08/3618-1u.jpg)
Президент України Віктор Ющенко нагородив орденами двох волинян. Про це 8 грудня повідомляють «Волинські Новини».
Як ідеться в указі Президента 1145/2008 «Про відзначення державними нагородами України», волинян наогородили за «вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм».
Зокрема Ющенко постановив нагородити орденом княгині Ольги III ступеня Світлану Якимлюк – Руднянського сільського голову. Орден Данила Галицького дістався іншому волинянину - голові Ківерцівської районної ради Андрію Маньку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як ідеться в указі Президента 1145/2008 «Про відзначення державними нагородами України», волинян наогородили за «вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм».
Зокрема Ющенко постановив нагородити орденом княгині Ольги III ступеня Світлану Якимлюк – Руднянського сільського голову. Орден Данила Галицького дістався іншому волинянину - голові Ківерцівської районної ради Андрію Маньку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.