Екологічна катастрофа Володимир-Волинському району вже не загрожує, - влада
![](/files/news/2008/11-06/2858-1u.jpg)
Володимир-Володимирський район позбувся більш ніж півсотні тонн отрутохімікатів. Про це розповів голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Юрій Михалець під час конференції по проекту «Покращення навколишнього природного середовища в басейні річки Західний Буг», – повідомляє 6 листопада репортер «Волинських Новин».
Як розповів Юрій Михалець, цього року район повністю позбувся отрутохімікатів. Всього було вивезено більше 53 тон небезпечних хімічних речовин. «Тепер екологічна катастрофа нам не загрожує», – порадів голова РДА.
Адже, за його словами, склад із пестицидами, в якому їх зберігалось біля 46 тонн, розташовувався практично на березі річки Західний Буг. На утилізацію ж хімікатів у районного бюджету не було необхідних півмільйона гривень. «А завдяки коштам, які були надані Євросоюзом в рамках програми, нам вдалось позбутись цієї екологічної небезпеки», – наголосив Юрій Михалець.
Як зазначив керівник проекту Микола Зінчук, наразі з району басейну Західного Бугу вже вивезено більше ста тонн отрутохімікатів, які є залишками господарської діяльності Радянського Союзу. Крім того, що повністю очищено Володимирський район, пестицидів практично позбулась Любомильщина та частково – Турійщина.
Довідково:
Робота проекту по Програмі Добросусідства «Польща-Білорусь-Україна» «Покращення навколишнього природного середовища в басейні річки Західний Буг» на 2008-2009 роки розпочала свою роботу 20 травня. Загальна вартість проекту – 940 тисяч євро. Згідно з проектом планується утилізувати 251,8 тонни непридатних отрутохімікатів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів Юрій Михалець, цього року район повністю позбувся отрутохімікатів. Всього було вивезено більше 53 тон небезпечних хімічних речовин. «Тепер екологічна катастрофа нам не загрожує», – порадів голова РДА.
Адже, за його словами, склад із пестицидами, в якому їх зберігалось біля 46 тонн, розташовувався практично на березі річки Західний Буг. На утилізацію ж хімікатів у районного бюджету не було необхідних півмільйона гривень. «А завдяки коштам, які були надані Євросоюзом в рамках програми, нам вдалось позбутись цієї екологічної небезпеки», – наголосив Юрій Михалець.
Як зазначив керівник проекту Микола Зінчук, наразі з району басейну Західного Бугу вже вивезено більше ста тонн отрутохімікатів, які є залишками господарської діяльності Радянського Союзу. Крім того, що повністю очищено Володимирський район, пестицидів практично позбулась Любомильщина та частково – Турійщина.
Довідково:
Робота проекту по Програмі Добросусідства «Польща-Білорусь-Україна» «Покращення навколишнього природного середовища в басейні річки Західний Буг» на 2008-2009 роки розпочала свою роботу 20 травня. Загальна вартість проекту – 940 тисяч євро. Згідно з проектом планується утилізувати 251,8 тонни непридатних отрутохімікатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.