Депутатів Луцької міськради нагородять її Почесними грамотами
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/09-09/1342-1u.jpg)
Три обранців луцької громади отримають Почесні грамоти Луцької міської ради. Цю пропозицію очільника міста Богдана Шиби 8 вересня отримала постійна депутатська комісія з питань дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю, етики та регламенту. Про це повідомив репортер «Волинських Новин».
Зокрема із нагоди 45-річчя і за плідну депутатську діяльність грамоти отримають Світлана Мамосюк та Дмитро Москвич. А Микола Нікітюк одержить почесну відзнаку із нагоди 55-річчя і за активну участь у громадському житті міста.
Окрім народних обранців, грамотами нагородять директора обласного краєзнавчого музею Анатолія Силюка та директор міської музичної школи № Валентину Грисюк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зокрема із нагоди 45-річчя і за плідну депутатську діяльність грамоти отримають Світлана Мамосюк та Дмитро Москвич. А Микола Нікітюк одержить почесну відзнаку із нагоди 55-річчя і за активну участь у громадському житті міста.
Окрім народних обранців, грамотами нагородять директора обласного краєзнавчого музею Анатолія Силюка та директор міської музичної школи № Валентину Грисюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.