Блок Литвина остаточне «так» скаже завтра
![](/files/news/2008/09-15/1477-1u.jpg)
Остаточна позиція стосовно участі фракції Блоку Литвина у новому форматі коаліції буде сформована завтра, 16 вересня. Про це у коментарі «Волинським Новинам» розповіла нардеп із фракції Блоку Литвина Катерина Ващук.
За словами пані Ващук, сьогодні під час засідання фракції Блоку Литвина справді обговорювалося питання можливої участі цієї політичної сили в коаліції разом із БЮТ та НУ-НС. Як зізналася народний депутат, Блок Литвина схиляється до участі у новій коаліції.
Однак остаточного рішення фракція не ухвалила. Як зазначила Катерина Ващук, завтра зранку це питання буде ще раз обговорюватися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.