Біля «Фелічіти» у Луцьку покрали кущі. Фотофакт

Невідомі особи повиривали з корінням кущі, які росли навколо літнього майданчику піцерії «Фелічіта», що на проспекті Волі у Луцьку.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Пишні кущі хвойних рослин поблизу кафе було видно здалеку, проте нині на цьому місці – пустка. Працівники закладу кажуть, що крадіжка трапилась вночі.
Наразі на місці події працюють правоохоронці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Пишні кущі хвойних рослин поблизу кафе було видно здалеку, проте нині на цьому місці – пустка. Працівники закладу кажуть, що крадіжка трапилась вночі.
Наразі на місці події працюють правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 15

ігор
Показати IP
12 Липня 2017 11:06
бомжі покрали..........

я
Показати IP
12 Липня 2017 11:08
треба було ще в горшок накласти!!!!

ОЛЕГ
Показати IP
12 Липня 2017 11:13
А куди дивились патрульні , муніціпали, самооборона ? А на відеонагляді зекономили !? СКУПИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ !!!

Житель до ОЛЕГ
Показати IP
12 Липня 2017 11:44
Муніципали бігають по центру і пишуть штрафи за куріння на літніх майданчиках. Це дууууже важлива та життєвонебезпечна проблема в Луцьку, з якою героїчно борються правоохоронці!))) А шо ті вазони??? ну вкрали, ну знову посадять - міськрада ж вимагає озеленення.

За правду
Показати IP
12 Липня 2017 11:31
При чому тут поліція відправляли так скрізь в Європі роблять а ми ж також європейці...

Богдан Сташинський
Показати IP
12 Липня 2017 11:36
Вже ВИРУХОВАЛИ , зараз голки під нігті заганяють...

Алексей
Показати IP
12 Липня 2017 12:10
Быдлота

Ігор луцький
Показати IP
12 Липня 2017 12:16
Підіть на алею роз,що напроти облфілармонії і подивіться скільки там залишилось роз.Скоро і конструкції з арматури вкрадуть.По всьому місту крадуть і будівлі розмальовують,але нема кому ловити тих покидьків.

Народна мудрість
Показати IP
12 Липня 2017 12:20
Не відкладай на завтра те, що можна вкрасти сьогодні.

Иван
Показати IP
12 Липня 2017 12:28
Кусты были высохшие, ценности собой никакой не представляли. Посадят новые

Народна мудрість
Показати IP
12 Липня 2017 12:33
Не відкладай на завтра те, що можна вкрасти сьогодні.

Анонім
Показати IP
12 Липня 2017 12:33
Біля горщиків чисто. І сліди замеои. Або злодії-чистюлі.

Українці
Показати IP
12 Липня 2017 12:46
Євросоюз чекає нас із розпростертими обіймами! Ми теж цеєвропа! :)

ОЛЕГ до Українці
Показати IP
12 Липня 2017 13:31
З голим зад*м та в Європу !!

Оля
Показати IP
12 Липня 2017 14:56
Шкода кущиків, вони можуть і не прижитися на новому місці, оскільки пошкоджене коріння... Нам в Європу ще не можна, нажаль!!!!!
США розширили санкції проти російських компаній
Сьогодні 20:26
Сьогодні 20:26
На Волині судитимуть посадовця Держгеокадастру, який незаконно вивів понад 54 гектари землі Міноборони
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
Помер голлівудський актор Вел Кілмер, відомий за фільмами «Бетмен назавжди» та «Топ Ґан»
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Вивезти ухилянта за кордон у тепловозі не вдалося: на Волині судять двох залізничників
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
У застосунку «Армія+» з’явилися шість нових рапортів
Сьогодні 18:51
Сьогодні 18:51
У Луцьку сталася ДТП за участю трьох автомобілів
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14