USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Андрій Козюра звільнився з посади радника голови Волинської ОВА

7 Квітня 2025 11:30
Андрій Козюра пішов з посади радника голови з питань ветеранської політики голови Волинської ОДА Івана Рудницького.

Про це Козюра повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він заявив, що ніколи не ставив за самоціль обіймати будь-які державні посади. Проте, за словами демобілізованого військовослужбовця, цей досвід був корисний.

«Дякую за запрошення Івану Рудницькому. Нам вдалось спільно започаткувати багато гарних ініціатив для ветеранів та членів їхніх родин. Найголовніше, що налагоджена комунікація і співпраця з активними ветеранськими середовищами.

В структурі ОВА вже створено і працює управління ветеранської політики, тому дублювати їхню роботу, буде недоцільним», – йдеться у повідомленні.

Читати ще: Ветеран війни стане радником Луцького міського голови з питань інклюзії та мобільності

Як додав, тепер посадовець хоче зосередитися на Спілці Ветеранів Російсько-Української війни, яку розвиває з побратимами та посестрами.

Нагадаємо, депутата Волинської обласної ради Андрія Козюру призначили радником з питань ветеранської політики голови Волинської обласної військової адміністрації у листопаді 2024 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 8
Андрій Показати IP 7 Квітня 2025 11:59
Цікаво, як він демобілізувався?
Лучани Показати IP 7 Квітня 2025 12:16
То, питається, чого пхався на місцевих виборах на міського голову або на посаду того ж заступника голови ОДА при попередниках, якщо не ставив собі за самоціль обіймати державні посади ? І правильне рішення прийняв голова ОДА звільнити, бо, видно, добре знає всю його "кредитну історію". Де би Козюра не робив, то результати його роботи були, як в кота на глині !
Діагноз Показати IP 7 Квітня 2025 13:05
Чоловік дріб'язковий, аморальний і підлий ! Всюди, куди він не влазив - суцільні афери : як не будови в парку за Загсом, то Буратіно чи забудова заплави Стира, торгові кіоски чи ділянки під забудову, корупція і політичне кілерство. А як тільки АТО - то почав терміново дітей клепати. Для чого новому голові такі порадники ? Краще з розумним згубити , ...
Лучанка Показати IP 7 Квітня 2025 13:17
Заробив пільги УБД і досить.
Наталя Показати IP 7 Квітня 2025 13:54
А як це він став "ветераном" ????? .......
Агнеса Показати IP 7 Квітня 2025 15:59
Він так був на війні, як я в космосі.
Петя Показати IP 7 Квітня 2025 19:34
Він в Зсу йшов не державу ахищати, а займатись піаром який би допоміг йому посади баблисті обіймати.Хай би перевірили та розказали людям, де він в камуфляжі війну пересиджував! Ще вистачає совісті називати себе ветераном, гидоття